Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megy a gyermeketek iskolába?

Megy a gyermeketek iskolába?

Figyelt kérdés

Az én fiam júliusban lesz 6 éves és az új törvény értelmében már tanköteles lesz szeptembertől.Az óvónők is rábólintottak,hogy mehet suliba mert jó lett az iskolaérettségi mutatója is és igy nincs akadálya.Én mégis féltem még az iskolától,gondoltam rá,esetleg vissza kéne tartani még 1 évet de lehet akkor meg unatkozna már csak az oviban...Elég szeleburdi sokszor viszont nagyon okos,érdeklik már a betűk,számok,próbálgatja leirni is őket.

Más anyuka is van itt akinek a gyermeke idén indul suliba és félve engedi el a gyerkőcőt?


2013. márc. 24. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is megy, de én nem féltem. Ez a visszatartás elég újkeletű dolog, régen nem problémáztak ennyit rajta.
2013. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unokatesó lesz júniusban 6 éves, Ő nem megy suliba, visszatartják a szülei még 1 évet.
2013. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam júniusban tölti a 6-ot, és megy iskolába. Már megkaptuk az ovitól a papírt, hogy mehet, és én is afelé hajlottam, hogy menjen.
2013. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém aug-ban lesz 6 éves, de még marad egy évet az oviba. Okos gyerek, de még szociálisan éretlen az iskolához.
2013. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is 6 éves lesz augusztus végén.Ő még marad egy évet oviban.
2013. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húgom novemberben már 7 lesz, és most fogja az elsőt kezdeni. Amúgy nekem az a tapasztalatom a család és ismerősök kisgyerekeivel, akik olyanok, mint amilyen a te fiad is a leírásod alapján, hogy a suliban azért eléggé megkomolyodnak ahhoz, hogy jól tudjanak teljesíteni. Unokaöcsémről például el sem tudtam képzelni mit fog az iskolában csinálni, olyan rossz gyerek volt, de szépen viseli, sőt nagyon jól tanul.
2013. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te érzed mi lenne a legjobb a fiadnak,én fiam 7 évesen kezte a sulit ,neki az volt jó ,most 11 lesz nyáron.
2013. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!