Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » NAgy probléma, ha 3 éves fiam...

NAgy probléma, ha 3 éves fiam nem szeret rajzolni?

Figyelt kérdés
Csak firkál,meg csigavonalat,egyenes vonalat rajzol.Színezni sem szeret.
2013. márc. 24. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
az én fiam detto..úgyhogy bocs az offért de ez engem is érdekel!
2013. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nem minden gyerek szeret rajzolni.
2013. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 évesen még nem is annyira tudnak mást, csak firkálni, meg össze-vissza vonalakat húzni.
2013. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak tegnap elcsodálkoztam,hogy a bölcsis társa olyan szép arcot rajzolt a nyuszinak.rendesen szeme szája.
2013. márc. 24. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:

az nagyon ritka akkor. ebben a korban még ez a jellemző:

[link]

2013. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak bejelölöm a kérdést, hogy megtaláljam:) Holnap írok erről bővebben. Nálunk ugyanez volt a gond.

2013. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, mire utalhat!


Én úgy gondolom, nem minden gyereket érdekel minden!

Bár a lányom is 3 éves, viszont ő szeret rajzolni, firkálgatni, színezni. Ember fejeket és napocskát tud rajzolni, de mindig mondja mit rajzol, bár azért nem mindig kivehető. De eléggé ügyes. Színezni pedig vonaltól vonalig színez már.

2013. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 évesem se szeret rajzolni,bár a bölcsibe ha festenek,rajzolnak ott szívesen teszi.Állítólag az nagyon jó,ha a rajzát megnevezi,h mi is az,akármilyen irka-firka is.
2013. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!