Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsit morbid kérdés! Szerinte...

Kicsit morbid kérdés! Szerintetek mennyire durva, ha egy 3-4 éves gyerek látta élőben, hogy a nagyszülők hogyan iktatnak ki egy állatot?

Figyelt kérdés

Azazhogy megölnek,durvábban szólva.


Ha mondjuk náluk van a gyerek vidéken és végignéz egy ilyet.


2013. márc. 28. 17:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Neveltetés kérdése.

Aki pici korától abba nô bele, hogy a csirke az ennivaló, és ahhoz, hogy megegyük, le is kell vágni, az valószínûleg nem éli meg drámaként. Persze azért még így is lehet, hogy egy érzékenyebb lelkû gyereknél kivált némi kellemetlen érzést... de sok függ attól, hogy a szülô hogyan magyaráz, hogyan reagál arra, ha a gyerek kérdez.

Radikális állatvédô család esetében, vagy ahol a gyerkôc csak a szôrmók családtagokat ismeri, mint "állatokat", csirkét pedig még csak sülve látott, felkavaró lehet.

2013. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, ha kiskorától ez a természetes, hogy a haszonállatokat "megesszük" és ezért tartjuk őket, nem gond szerintem, ha látja. Én is láttam kiskoromban csirke- és disznóvágást is, nem éltem meg traumaként. Most is tartunk csirkét, a kisfiamnak természetes, hogy azért tartjuk őket, hogy megegyük.
2013. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az en 2.5 eves lanyom biztos sirna. Ha mesebe tortenik, hogy akarcsak a gonosz elviszi, bezarja a jot, mar sir. Hiaba latta mar 25x. Ha meghal mese vegen a szereplo, akkor aztan kesz. 2 evesen vegignezte, ahogy a dedi levagja a csirket, ahogy meglatta a vert, es latta, hogy szegeny pipi nincs valami jo szinben, egybol ment a siras. Szerencsere nem rakta ossze, hogy ebedre paprikas csirke volt, joizuen megette.
2013. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!