Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vendégségben hogyan altatod...

Vendégségben hogyan altatod 21hó gyermeked?

Figyelt kérdés
A párom távoli rokonaihoz mennénk,még én sem ismerem őket.de az alvásidő alatt is ott leszünk majd valamikor du utazunk haza.az a kérdésem aki volt már vendégségben ilyen koru gyerekkel az hogyan altatta?itthon ugy alszik hogy ebéd után melléfekszem és elalszik.de ha átmegyünk gyakori ismerőshöz még csak el sem mozdul mellőlem,nem hogy idegen helyen elaludni..elképzelhető hogy nem is fog aludni?csak 5-6óra körűl a haza úton?ti hogyan viseltétek azt a napot?félek hogy nagyon nyűgös lesz ha nem alszik.ti mit tennétek a helyemben?
2013. márc. 29. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

hát azért 1 nap nem a világ,ha nem alszik.

már majdnem 2 éves, ott leszel mellette úgyis ha alszik alszik ha nem nem,

2013. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ki fogja bírni, ha nem alszik. Egy napról van csak szó nem? Az nem a világ vége. A lányom sem aludt sosem idegen helyen. Nemrég volt nálunk egy másfél éves kislány, öt sem tudtak elaltatni a szülei, pedig odaadtuk nekik a gyerekszobat, nyugodtan, csendben alhatott volna, de nem akart, új dolgok, új emberek jobban érdekeltek, fel volt porogve. Este 8-kor mentek haza, akkor beajult a kocsiba. Szerintem nektek is majd alszik a kocsiba, nincs ezzel semmi baj.
2013. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. Ha ilyesmi fordult elő, akkor aznap nem aludt. Rendszerint úgyis úgy elfoglalta az új élmény, hogy időben elfáradni sem volt ideje.

Ha használtok még babakocsit, akkor abban esetleg megpróbálhatod altatni, bár az enyémnek ennyi idősen már az sem jött be. Vagy ha már nagyon nyűgös, akkor hazaindultok, nem várjátok meg a délután 5 órát.

2013. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyi az út de nekem a lányom simán bealszik kb 20 perc autókázás alatt is :-)


ha kocsival mentek akkor majd alszik lefele és felfele is - nekem ez vált be

közben meg ébren van és simán kibírta nem borult az otthoni rendszer este rendben elaludt mindig

2013. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor barátnőméknél él vagyunk, szinte sosem alszik az Ő lánya. Minek is, amikor játszhat is az én lányommal? :-) Néha alszanak együtt, de havi 1x tuti nem. Mikor este 7kor eljövünk fürdenek és rögtön megy aludni. Az én lányom meg elalszik a kocsiban, hazaérve felébred de az esti kakaóba simán bealszik.


Lassan évesek lesznek ők is.

2013. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: lassan 2 évesek lesznek :-)
2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem tényleg ilyen könnyű lesz!köszi a váladzokat! ;)
2013. márc. 29. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha vendégségben vagyunk és ebéd után nem alszik, akkor koraeste már fáradt, esetleg levegőzzetek egy kicsit, utána korábban teszitek le aludni. Bár az enyém annyira fel van ilyenkor pörögve, hogy max. fél órával alszik hamarabb. De egy naptól tényleg nem borul a napirendje, tudni fogja, hogy otthon minden marad a régiben.
2013. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagy melléfeküdtem egy szobában amit használhattunk, vagy vittem babakocsit és abban aludt, vagy a kocsiban az odafelé úton (hiába nem ebéd után indultunk, ugyanúgy elaluldt a zötykölődéstől, mintha du. lenne)

Vigyél egy babakocsit és tologasd el benne az udvaron, nagyon jól öltöztesd fel és szélvédett, csendes helyen jót fog aludni. (persze ha kertes házról beszélünk) ha nincs kert akkor marad a szoba vagy a nem alvás...

2013. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát biztos kibírja a gyerek, ha 1 nap nem alszik, de én ezt nem szeretem, neki aludnia kell, szüsége van rá, még kicsi, és nekem is, mert utána én szívok vele 2-3 napig, míg be nem hozza a kimaradt alvásidőt, szóval értem az aggodalmad.


Ha babakocsiztok, akkor vidd, és amikor szokott aludni, menjetek el sétálni.

Ha nem, akkor meg kérd meg őket, hogy kicsit had vonulj el vele egy külön szobába, hogy megpihenhessen, minden normális ember megérti ezt sztem, nincs mit megsértődni se rajta, szóval nem ciki...

Ha nem is sikerül aludnia, de legyen nyugiban, csendben, nézegessetek könyvet, vagy simogassátok a kedvenc szőrállatkáját...én vinném a takaróját is..:-))

2013. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!