Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki vett leesésgátlós...

Mindenki vett leesésgátlós ágyat a gyerkőcének?

Figyelt kérdés

2 éves elmúlt a kisfiam, ma szétszedtem a kiságyát, mert már kicsi neki.

Nem vettem neki külön leesésgátlós ágyat, gondoltam nekünk sem volt, mi is felnőttünk valahogy, de most mégis elbizonytalanodtam...Vegyek inkább mégis, vagy van valami praktika a kisebb balesetek elkerülésére? Köszi a válaszokat


2013. márc. 30. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nektek kell tudni, ha forgolódik, és legurul, akkor érdemes leesésgátlós ágy. De nem muszáj direkt ilyet venni, van sok féle leesésgátló, amit fel lehet tenni normál ágyra.
2013. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél egy matracot az ágy mellé, ha mégis legurulna, nem üti meg magát.
2013. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az ágykeret és a matrac közé beszorítottam egy fapolcot,tökéletesen megfelelt leesésgátló helyett.
2013. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mivel a kiságyat már szétkaptam, így nincs visszaút, ideiglenesen a kiságy rácsával megoldottam a helyzetet. Addig kitart amíg nem tudok venni szerelhető leesésgátlót! :)Most már csak azért izgulok, hogy a fiam mit szól hozzá?! :/ Remélem hajlandó lesz így is aludni..:)
2013. márc. 30. 16:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van utolsó! :) Meg is nézem kivitelezhető-e! Köszi :)
2013. márc. 30. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam sima heverőn alszik,aminek elöl kihúzható ágyneműtartója van. Ezt kicsit kihúzom, és ide állítok be egy játékosdoboz műanyag tetejét. Ez így nem túl erős, de egy legurulást megakadályoz.
2013. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. 2,5 évesen kapott egy rendes heverőt. Kipárnáztam eleinte, ha leesne ne üsse meg magát, és ennyi. Sosem esett le.
2013. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!