Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki beadatta a sima influenza...

Aki beadatta a sima influenza elleni oltást a 4 éves gyerkőcének, hányszor volt utána beteg?

Figyelt kérdés
4 éves a kisfiam és nagyon beteges,már legalább 15x kapott antibiotikumot,és nyáron kivették az orrmanduláját is,erre 1 nap ovi után bedurrant a torokmandulája!Már ezer féle vitamint immunerősítőt kipróbáltunk és mégis beteg lett a drágám!Most még nehezebb mert van egy 10 hetes kisbabánk is!Mire számítsak ha beadatom a sima oltást,nem a h1n1 et!!!
2012. szept. 27. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2 ill 3 évesen is beadattam a beteges kislányomnak. 3 évesen olyan beteg lett tőle hogy be is fulladt. most lesz ő is 4 éves és ovis de inkább beteg:D Nagyon gondolkodok hogy nem oltatom idén.
2012. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jézusom,hát nem valami bíztató!és az oltástól fulladt be tuti?
2012. szept. 28. 07:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor 2009-ben bejött a h1n1, akkor kezdtem oltatni influenza ellen. Ekkor 1 éves volt. Minden évben kapott oltást, soha nem volt beteg. Igaz, közösségben sem jár annyira, legalábbis oviba nem.

Most kezdte az ovit, 4. nap után megbetegedett, meggyógyult gyógyszer nélkül, bár 1 hete átlátszósan folydogál az orra, de az ovi szerint ez természetes, ez nem betegség.

Szerintem most is beoltattom, pont az ovi miatt és a kistesó és a születendő kistesó miatt.

2012. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám beoltatta magát,de beteg is lett, még többször mint amúgy.
2012. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, már kombinálva van a sima influenza a h1n1-gyel. Úgyhogy azt sem úszod meg, ha beadatod.

Szerintem érdemes egyébként, egy betegség-típussal kevesebb. Lehet, hogy lesz torokgyulladása, de legalább influenzája nem.

2012. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat na akkor kilőve az oltás!!

Nem FOGOM A SAJÁT GYEREKEMET MÉRGEZNI ,h1n1 OLTÁS ÉS TÁRSAIVAL , AMI NINCS IS!!!

2012. szept. 28. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó döntés! Én nagyon oltásellenes vagyok. Válts orvost, biztos indokolt volt mindig az a sok antibiotikum? Persze, sajnos az enyém is kapott párszor, tavaly a skarlátra egymás után 3-szor... az antibiotikum ÉLETELLENES, ezt egy doktornő mondta. Kiderült, kisfiam a sok antibiotikum miatt lett virágpor allergiás. Én nem terhelem tovább a szervezetét egy oltással sem, erősödjön az immunrendszere.
2012. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!