Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom nyírók csomói kb...

A kislányom nyírók csomói kb 1 éves kora óta megnagyobbodtak, nem vészesen de tapinthatóak?

Figyelt kérdés
Most 21 hónapos.3 vérvételen is voltunk ,ott minden okés volt.Volt másnál is ilyen?
2013. márc. 31. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, a vékonyabb gyerekeknél látszik, ha nem nagyon nagy, akkor nincs probléma, a fiamnak is látszik, de az orvos mondta, hogy semmi gond.
2013. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látszani nem látszik,neki a tarkója feletti részen van,de ott elég sok.kb 5-5 db.Nem látszik csak kitapintható,nektek is több volt vagy csak 1 db?
2013. márc. 31. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik oldalon 1, a másikon 2. Nem volt beteg mostanában?
2013. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem igazából a 21 hónap alatt egyszer volt beteg akkor is a 3 napos lázon esett át ,de ennyi semmi más nem volt.
2013. márc. 31. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz rá, de engem kinevetett az orvos, hogyha szilva nagyságúra dagad, azt mondják nagynak. Amúgy a kis immunrendszere dolgozik, azért is kitapintható.
2013. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áhh szerencsére egyáltalán nem nagyok,talán pár mm ..A tiétek méretre mekkora?Köszi a segítséget:-)
2013. márc. 31. 23:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Én láttam mindig, mint egy fél meggymag.
2013. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van, 2,5 éves a kislányom, aprók és több is van, nekünk azt mondta az orvos, hogy semmi baj, a vérképe is rendben van. Az lenne a baj, ha hatalas lenne, mint előttem írták, hogy szilva nagyságú vagy ha folyamatosan nőne. Ne aggódj,ha már a vizsgálatok is negatívak és a doki is ezt mondja, valószínűleg alkati adottság, én is találok párat a saját nyakamon,, tarkómon, fejemen mindig.
2013. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Mi is voltunk vérvételen, de minden oké volt. Nekünk is azt mondta a gyerekorvosunk, hogy addig, amíg nem lesznek nagyobbak, addig nincs gond.:)
2013. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi,semmi gond.Nekem mindkét gyerekemnek vannak megnagyobbodott nyirokcsomói.Nálunk is látta doki,semmi gond vele.Ezért nem beteges a gyerkőcöd,mert a nyirokcsomók megvédik,ezért is nagyobbodnak meg.A kisfiamnak már 4 éve ott van,és látszanak is neki.Nem kell nyomogatni,piszkálni,egyszóval nem kell foglalkozni vele.Eleinte én is nagyon aggódtam,de már megszoktam a kisfiamon,hogy látszik.
2013. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!