Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar junius 27-ota nincs meg a...

Mar junius 27-ota nincs meg a mensim. A dokim jovo hetre rendelt be. Kegyetlenul faj a derkam minden nap. A melleim picit megnagyobbodtak. Lehet baba? Van amikor hohullam jon ram.

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia remélem már teszteltél:) de a jelek alapján baba lehet a dologban ha eddig nem teszteltél akkor minnél elöbb csinálj eggyet
2008. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Csinaltam,de az egyik negativ a masik pozitiv volt.Es a derok ennyire fajhat?Mert en soha nemvoltam derokfajos.Es hamar faradok.
2008. aug. 14. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti baba! Csinálj mégegy tesztet. Egyébként pozitív irányba ritkán szokott tévedni. Az elején nekem is sokat fájt a derekam. Kalkulátor szerint 6 hét 6 napos terhes lennél. Üdv 26 hetes kismama
2008. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is baba, és azért rendelt vissza a jövőhétre a doki, mert akkor már rendesen látszik az UH-n.
2008. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van + teszted, akkor tuti a baba! Ha kételyeid vannak, csinálj még néhány tesztet. Gratula! :-)
2008. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ma ujbol csinaltam tesztet es negativ.Hogy a fenebe lehetseges?
2008. aug. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!