Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztasággal kapcsolatos...

Szobatisztasággal kapcsolatos kérdés: te mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan két és fél éves. Már tavaly nyáron majdnem sikerült letenni a pelenkát, de szeptemberben megszületett a kistestvére. Azóta mondja is, hogy ő is kisbaba, úgyhogy kell neki a pelenka. Tudom, hogy türelem, és még több türelem, de elegem van abból, hogy minden szempontból érett lenne, és mégsem hajlandó.

2013. ápr. 1. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az en lanyom is 2.5 eves, habar az enyem elmult, januar vegen volt 2.5. Kisteso meg uton van, de 3 eves elfog mulni, mire megszuletik.

2 eves koraban tettuk le a pelenkat, mert minden jel arra utalt, hogy kesz van ra. Nyaron 1 heten keresztul szo nelkul belepisilt a bilibe, de csak ugy, hogy a szobaban volt a bili, o pucer volt, nem szolt, hanem rault, es mikor kesz volt, akkor mondta, hogy kesz. Mondtam neki ezek utan, hogy elfogyott a pelenka, most mar szolnia kell. 1-2 het utan szinte balesetmentesek voltunk (kiveve este, mert ejjelre volt pelus, bugyipelenka, ejjeli bugyinak hivjuk)

De a mai napig, pedig mar tobb, mint fel ev eltelt, minden heten legalbb 1 baleset van, de az nagyon jo hetnek szamit. Altalaban 2 naponta egyszer legalabb bepisil. Foleg akkor, ha kaka is van. Tiszta stressz az egesz, mert idorol idore nem szol, ha kakilnia kell, ha eszreveszem a pillanatot, akkor gond nelkul raultetem, de legszivesebben elsumakolna a bugyiba. Persze olyankor be is pisil. Ha egy icipicit stresszes vagyok, o mar atveszi, es bepisil...borzaszto, el se tudom donteni, hogy tulajdonkeppen szobatiszta e. Aterzem amit erzel, en is kivagyok. Nem tudom, mikor jon el a nap, hogy vegre nem fog bepisilni tobbe, vagy tenyleg csak ritkan.

2013. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, valaszolva a kerdesedre: Mondjad, hogy az a pelenka ra kicsi, es mutasd is meg neki esetleg, hogy kicsi.
2013. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!