Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba szülinapra cukis torta...

Oviba szülinapra cukis torta helyett egy ilyen "torta"? Szerintetek ez milyen lenne?

Figyelt kérdés

Csak cukrászdai tortát lehet bevinni, egy db nem is lenne elég. Részben az anyagi oldalát nézve, részben meg mert a szállítás bonyolultabb, arra gondoltam, valami mást vinnék be a közelgő szülinapra.


A pelenkatorta adta az ötletet, hogy Dörmi macikból alakítanék ki kerek torta formát (persze csomagolás marad rajta), közepébe tennék hungarocellt vagy száraz oázist alufóliával lefedve. Abba szúrnánk a gyertyákat, meg esetleg marcipán figurát. Az egészet átkötném széles szalaggal.


Így lenne gyertya is, meg mindenki kapna egy Dörmi macit. (Az én gyerekeim nagyon szeretik, gondolom más is.)


Szerintetek? Vagy valami hasonló ötletetek van?


2013. ápr. 2. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az óvónőket,nálunk rágcsát szoktak csak kérni,nem tortát,meg szörpöt max.
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nálunk torta szokott lenni, ez a szokás, de csak cukrászdait lehet bevinni. Nyilván, ha valaki nem visz, mert nincs rá 10.000Ft-ja, senki nem szól semmit.


Csak egy ötlet, hogy legyen ünneplés, és "megvendégelés", de nem igazi tortával.

2013. ápr. 2. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz ötlet,nálunk is csak cukis tortát lehet.Azért kérdezd meg az óvónőket is!Bár vehetsz ám tortát Tescoba,Auchanba is,ahol ugye blokkot kapsz és nem annyira drága!
2013. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik az otlet, tanitoniket azert megkerdeznem, de nem hiszem, hogy gond lenne, mivel csomagban marad a maci, es igy mindenkinek jut
2013. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Persze megbeszélném az óvónőkkel, de mi kifogásuk lenne ellene? Legalábbis gondolom nem lenne gond.


Tescos és Auchan-os tortákat én sem szívesen eszem meg, gyerekeknek meg főleg nem adnék, nem hiszem, hogy túl sok természetes anyag van bennük.

2013. ápr. 2. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Auchanos tortás vok,12 évig dolgoztam egy nagyon (!) neves cukrászdában és hidd el,ott se sok természetes anyagot használnak...nagy mennyiségben nem is lehetne mesterséges térfogatnövelők,stabilizálók nélkül 'minőséget' előállítani sajna...

De lényeg a lényeg a Dörmi mackós ötlet tök szupi egyébként!!!

2013. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!