Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki külföldre megy nyaralni:...

Aki külföldre megy nyaralni: Repülővel vagy autóval mennétek és miért? Aki már volt hosszú úton, mennyire volt fárasztó?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 15:43
 1/2 anonim válasza:
Mi már voltunk autóval hosszabb utakon, 1,5 éves, 3 éves, 5 éves, 4 éves, 7 éves korban. Két lányom van. Amikor kicsik igyekeztünk hamar indulni, még éjszak és ők aludtak a kocsiban, de amikor már nagyobbak voltak akkor hajnalban indultunk. Nagyon jól elvannak. Visznek, könyvet, színezni valót, játékokat, stb. Már voltunk 8-10 órás úton is, nem volt gond. Repülőt még nem próbáltuk, attól tartunk.
2013. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én egyszer voltam egy 9 órás úton autóban, és borzalmas volt. Ha nem egy nagy furgonszerű autóval mentek, akkor borzalmas lesz. Nagyon elfáradsz.

A repülő viszonylag gyors és kényelmes. Szerintem sokkal jobb mint az autó...

2013. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!