Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenhol a szülőknek kell...

Mindenhol a szülőknek kell vinni a tisztasági csomagot az oviba?

Figyelt kérdés

papírzsepi, wc papír, kézmosó, fogkefe, fogkrém

A pzs-t, a wc papírt, és a folyékony szappant minden hónapban vinni kell. Nem hiszem hogy elhasznál egy gyerek havonta egy folyékony szappant, főleg hogy sokat beteg, ebben a hónapban 2,5 hetet ment. Illetve az én kisfiam nem kakil az oviban, így ő egyáltalán nem használ wc papírt. Akkor is vinni kell? mert ha igen, akkor tulajdonképpen más gyerekének viszem.

Irtó sokban van az ovi :( csak a kaja 9000 havonta, ráadásul meg sem eszi, de nincs alternatíva ki kell fizetni, mert bevinni kaját nem lehet

+ gyümölcs, + rajzfelszerelés + csoportpénz.

Mindenhol így van?



2013. ápr. 3. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nálunk is kell vinni mindent+ popsitörlőt is kakilás után azzal törlik a feneküket.Zsepi tuti rengeteg fogy,szerintem folyékonyszappan is( nálunk csak babát lehet vinni)A gyerekek imádják nyomkodni,már láttam,hogy egy kézmosásra akár 3x is megnyomják.Akkor ne vigyél mindent.Ami csoportunkban is van olyan anyuka aki csak 1 tekercs wc-papírt visz.
2013. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk fogkefét és zsepit kell vinni, a csoportpénz 800 ft, minden mást (ìrószerek, tisztálkodó szerek, ágynemű) az ovi ad.
2013. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk semmit nem kell vinni.
2013. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg folyékony szappan helyett nem lehet rendeset vinni kis szappantartó dobozban? Azt nem olyan mókás elhasználni.
2013. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 3 havonta kell vinni: 4 tek. wc papír, 1 cs. pzs, 1 cs. szalvéta, 1 l folyékony szappan, 1 tubus fogkrém, 1 flakon tisztítószer), a csoportpénz 1000 Ft /hó. Most csokitojást kellett vinni minden kislánynak minden kisfiúnak (19 db-ot fejenként).

2013. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja, és tényleg gyümit is kell vinni, legalább havonta 1x, bár van a csoportban olyna, aki még soha nem vitt, de az is kap gyümölcsöt.
2013. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem kell vinni, csak a fogkefét.
2013. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk havi 4 wc papír, 1 zsepi (100as), 1 szalvéta (100as), eddig kellett folyékony szappan is, de állítólag már sok van, mert mindenki a nagy utántöltőt vitte.

Ezen kívül gyümölcs havonta és 500 Ft csoportpénz.

2013. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk semmit nem kell vinni, havi 400 Ft a csoportpénz, ebből vesznek mindent.

Gyümölcsöt minden héten más visz. Mivel a fiam a névsor végén van, így idén csak egyszer került ránk a sor. De azért vittünk már be többször gyűmit, zöldséget. Nagyon örültek neki.

2013. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fogkefét te viszel, kb 3 havonta fogkrémet is.

Egyebet nem kötelező, de kérik, hogy aki tud, az vigyen még pzs-t, wc-papírt, szalvétát, mivel sajnos egyre kevesebb az önkormányzat pénze. Mi heti egyszer szoktunk vinni valamit.

Én ezen nem vagyok felháborodva, mert végülis ingyen vigyáznak a gyermekekre, ennyit igazán ki lehet bírni.

2013. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!