Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Waldorf óvoda miben más mint...

Waldorf óvoda miben más mint egy sima állami? Az orvos azt mondta extra érzékeny a kisfiam, oda kellene beíratnom nem sima államiba.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akartalak ennyire felzaklatni, elnézést. Alapvetően elfogult vagyok, az ismerőseimből indultam ki, akik nem kívánnak dolgozni, a semmire egy rakat gyereket csináltak, nagyszülőktől kunyerálnak (akik nem gazdagok), és nem tömegközlekedve, hanem kocsival járnak, és még nyafognak is, ha segíteni kell a Waldorfban…

Egyébként pedig azt gondolom, hogy mivel a hozzájárulás egy ilyen intézményben a költségeket fedezi (pl. az óvónő/tanító bérét), igenis mindenkinek kötelessége lenne beleadni. Szép dolog a kummunafíling, de sajnos nem működik, hidd el, vajmi kevés olyan ember van, aki szívesen fedezi más gyerekeinek az oktatását. És én nem is szeretném, ha helyettem más fizetne egy igénybe vett dologért.

De ezért írtam, hogy lehet, hogy a szegényebbek „természetben” egyenlítik ki a számlát, és ez rendben van.

2013. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért járatja oda a gyerekét, lancból? Sokan azért szülnek ennyi gyereket, h ne kelljen dolgozniuk, nekünk 1 van, de így is nehéz ahogy már írtam. Nem is várnám el, h helyettem más fizessen, ezért fogok tájékozódni, mi mennyi, hogyan működik. Majd meglátom, tudom állami oviban is kell fizetni. Én olyan 20 ezer körül tudom elképzelni. Gondolhatod, ha lenne több nem írtam volna ezt.
2013. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!