Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz belőle ember, mármint jó...

Lesz belőle ember, mármint jó fej, talpraesett, egyke és egedül nevelem?

Figyelt kérdés
4 éves.
2013. ápr. 7. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tőled függ.
2013. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert, mit kell tennem? Én nem tudok egyszemélyes bolhacirkusz lenni, magammal beszélgetni, mintha 5-en lennénk itthon, magammal poénkodni, hogy megtanulja a szófordulatokat, stb. Nincs körülöttünk sok ember. Lassan már én is elfelejtek beszélni, mert mindig csak ketten vagyunk a gyerekkel.
2013. ápr. 7. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdulni. Meg ott az ovi.
2013. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az elég? Mármint ha kimozdulunk a parkba mondjuk és ott se beszélünk senkivel?
2013. ápr. 7. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Menjetek játszótérre, ott mindig lehet beszélgetőtársakat találni. Egyébként neked nem kell "5 ember helyett élned", nem ettől lesz valaki talpraesett. Bőven elég, ha saját magadat adod. Az óvoda is nagyon sokat segít, hogy kommunikatívabb legyen.
2013. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha nem hall itthon beszélgetést, mert én is egyedül vagyok,akkor hogyan tanul meg beszélgetni, poénkodni??
2013. ápr. 7. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Táncsak nem némán ültök egymás mellett egész nap?
2013. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, de egy kisgyereknek nem mesélhetem el, mekkora f...sz volt a főnököm, stb. Vele másképp beszélget a ember. És ő azt nem hallja, hogy mások hogyan beszélgetnek. Szóval a kommunikációs képességei egyenlőek lesznek a nullával. Na meg ha én nem leszek neki, ha nem lesz testvére, majd néz körül, hogy jé, de egyedül maradtam...
2013. ápr. 7. 16:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen támadó stílusban írsz...


Előttem szólók jól leírták. Mellesleg engem is egyedül neveltek, körülöttem is kevesen voltak ( mondjuk szerencsére normálisak.... ), mégis mindenre meg tudtak tanítani. Hogy milyen f* szfej volt a főnököd, azt hagyd meg a barátaidnak.

2013. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

mi is így vagyunk, ettől függetlenül egész nap megy a duma, neki főleg be nem áll a szája :) én sokat kérdezem az oviról, ő meg mesél mindenfélét, igazakat, képzeletbeli dolgokat, mindent. Mi nem vagyunk csöndben. nekem nemrég lett meg a doktorim, és elújságoltam neki, és a nyakamba ugrott örömében, mintha értené :) látta hogy én örülök, és ő is örült velem :) szóval én is mesélek neki ezt azt

meg olvass neki sokat, abból nagyon jól tanulhat

2013. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!