Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli gyermekedet,...

Másfél év körüli gyermekedet, hogyan altatod?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
karomban ringatom, halk zenére.
2009. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Enyém még nincs másfél, de így altatom: délelőtt ha alszik, akkor kidől ott ahol van, beemelem az ágyába vagy hagyom a babakocsiban, ha útközben aludt el.

Délutáni alvás nagyon macerás, le kell ülnöm a földre tévézni és megvárni, hogy az ölembe másszon, utána elalszik, beemelem az ágyba.

Este ébren teszem be az ágyba és magától elalszik.

Ha fogzás vagy bármi más gond van, akkor ölben ringatom, énekelek, de nem okoz gondot, ilyenkor naon szerelmesek vagyunk :)

2009. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

15 hónapos lesz a babám, napközben 1x alszik kb 10 óra után teszem le. Beteszem a kiságyába, lefekszem mellé a saját ágyamra és kb. 5-10 perc alatt elalszik.

Előtte kap enni, inni tiszta pelus.

Este elalszik a franciaágyon és beteszem a sajátjába.

Ha nagyon rendetlenkedik akkor megy a kiságyba, még ott szaladgál magának utána alszik.

Sose volt cumija, cumisüvege.

Egyedül az ujját szopizza, ha nagyon fáradt.

14 hóig szopott, de cicin sose aludt el.

2009. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
17 hós lesz,és pici kora óta egyedül,az ágyában alszik.Beviszem(ez a nappali alvásnál is így zajlik)beteszem az ágyba,lehúzom a redőnyt,betakarom,és elmondom neki,h nagyon szeretem,most kimegyek,de hallom,ha "szól",de addig is aludjon nyugodtan.Becsukom az ajtót,és kész.Max. 5 perc és elalszik.Lehet,h szerencsém van,de az első babámnál is pont így zajlott az altatás(holott 16 év! a korkülönbség)
2009. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, Tőled van mit tanulni! :)

Ezt mennyi idős koruktól csináltad? Úgy értem, hogy ez az első 3 hónapban hogy működött? Nem sírtak órákig "utánad" ?

2009. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó előtti vagyok.Soha nem sírtak(nem is hagynám,én olyan szeretgetős ,tutujgatós anyuka vagyok).Egész egyszerűen ilyenek.Mindenki mondja,h vállaljak 3.babát is(nagyon szeretnék,jövőre rástartolunk),h megtudjam,mi az h gyerek(de sztem ez hülyeség,baba,aki nyugodtabb,nem hasfájós,van aki picit)akkor se fog mindig sírni,ha "sokadik" baba.
2009. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi,a minden kimaradt.Szóval minden baba nyugodtabb,aki nem hasfájós.
2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Szopival.
2009. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
melléfekszem, vagy ülök, csípkedi a kezemet és így elalszik 5 perc alatt :) bárki más kezét is elfogadja, de egyedül nem alszik el :)
2009. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Cicin alszik el szopi kozben, neha szopi utan elfordul es az olemben elalszik (nem ringatom, mert arra felebred). Utana beteszem a kisagyba es alszik tovabb.
2009. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!