Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Birosagi panasznapon segitenek...

Birosagi panasznapon segitenek, hogy be tudjam adni a gyerektartas, gyermekelhelyezes iranti kerelmemet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy mukodik ez. Ott segitenek megirni? vagy azt nekem kell? Ugyvedre nincs penzem sajnos. Apuka kulfoldon el, mindig azt mondja most nincs penze, pedig jol keres, tudom. 25 ezer forintot szeretnek gyerektartast, ez gondolom realis egy gyerekre.

#Panasznap
2013. ápr. 14. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Bírósági dolgozó vagyok. Minden nap van ügyfélfogadás, szerdánként szokott egész napos lenni. Ha bemész személyesen, ott szoktak lenni bírósági titkárok, fogalmazók, akiknek jogi végzettségük van. Fognak segíteni, ha kéred. Formanyomtatványokat is tudnak adni, ha esetleg nincsen.
2013. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz rá telefonon az adott bíróságon, hogy mikor mehetsz, de szerintem amit írtam, az általános, vagyis minden bíróságon így működik. De biztos ami biztos, fölöslegesen ne menj be.
2013. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Es melyik birosagra kell mennem? Apuka bejelentett lakcime Erden van. Es a beadastol szamitva mikor lesz ebbol targyalas?
2013. ápr. 14. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak most neztem vissza a kerdest! A www.birosag.hu oldalon az illetekesseg keresoben meg tudod nezni, hogy helyileg melyikhez tartozol. A targyalas kituzese sajnos biro-fuggo, igy erre a kerdesedre nem tudok valaszolni. Annyi kotelessege van a bironak, hogy 3 honapon belul kituzze a targyalast, de az idopont csak tole fugg.
2013. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!