Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Történt a gyermekeddel valamil...

Történt a gyermekeddel valamilyen vicces eset pisilés közben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szió igen elutaztunk nyáron , és nem bírta ki következő pihenőig a kislányom , megálltunk és legugolt és lepisilte a nadrágját és a bugyiját :D .
2013. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mennyi idős volt a gyerek?
2013. ápr. 14. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem mindkét kisfiam csecsemőkorukban a lepisilt, mikor fürdetéskor pucéran a mérlegre tettem őket. Mondtam is a kisebbiknek, hogy a bátyádra ütöttél :D
2013. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem pont vmelyik nap a dokinál pisilt be,de nem az ilyedségtől hanem csak úgy!Pedig már lassan 1 éve szobatiszta!
2013. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyik kisfiam másfél éves volt, mikor kint a kertben állt a kismedencében, én előtte beszélgettem vendégekkel. Fiam elvette az egyik vendég hölgy karkötőjét, elkezdett pisilni, aztán a karkötőt gondosan belepacsmagolta a pisibe.

Szerencsére a vendég csak kedvesen legyintett. :)

2013. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Szió 3 éves lehetett a kislányom :)
2013. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

A fiam akkortájt kezdett leszokni a pelusról és teljesen véletlenül megláttam ,hogy a tükör előtt álldogál letolt gatyával, vigyorogva nézegeti magát és közben pisilt kicsit, kicsit nem, megint csurgatott kicsit, megint nem... és közben azt mondogatta, hogy: elzárom-megnyitom-elzárom-megnyitom...

:)

pár nappal később meg széttett lábbakkal visítva totyog hozzám, hogy BEPISILTEM! Segítség! nézem, nem is pisilt be, mondom neki, hogy dehát száraz minden ruhád, szerintem nem is csurgott be. erre ő: ja? akkor csak akartam...

szerintem arra gondolt, hogy úgy érezte, csak még nem tudta megfogalmazni :D

2013. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Kisfiam mikor szobatiszta lett 28 hósan gyakorolta az állva pisilést,h ő fogja a kukacot.Csak,h olyan erősen megmarkolta a kukacot,h abból még a pisi se tudott kijönni,összeszorította nagyon.Alig tudtuk meggyőzni,h óvatosan fogja és majd akkor jön a pisi,vicces volt :) .
2013. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!