Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem igaz, hogy mindig megveszi...

Nem igaz, hogy mindig megveszik az orrom elől, ajánlanátok valami hasonlót helyette?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves. Most akarok venni neki kis asztal 2 székkel. Ikeás mammut asztalt és széket néztem ki neki. Sajnos tőlünk messze van az ikea. Gondoltam használtan veszek. De soha nem jön össze. Múlt héten sikerült leütnöm a vaterán 2 db széket, de az eladó nem hajlandó válaszolni a levelemre, és a telefonhívásomra se. Szóval ez is elúszott. Már kezdem feladni:((( Milyet vegyek helyette? Strapabíró legyen és könnyen tisztítható?
2013. ápr. 15. 11:36
 1/9 petera6 ***** válasza:

Nincs lehetőséged arra, hogy valakit megkérj vigyen neked egy ilyet az IKEA-ból? Vagy olcsóbban szeretnéd megvenni?


Én, ha vidéki barátnőhöz megyek mindig kérdem, hogy mit vigyek az IKEA-ból, tudom, hogy csak egy db valamiért hülyeség feljönnie :)

2013. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még időben vagy ezzel, mert valószínűleg magas lesz neki az asztal és a szék. Addig még simán belefuthatsz olyan aukcióba, amit sikerül megnyerni és az eladó reagál is!


Az én kislányom a 2. szülinapjára kapta az asztalt és a két széket, és még akkor is picit nagy volt neki, de nagyon igazad van, hogy venni akarsz, mert szuper dolog, augusztusban lesz 3 éves, és imádja az asztalkáját, csomót ül ott.


Nekünk ez vált be nagyon, egyik széken ül ő, másik széken a felnőtt (és kibírja a súlyunkat a szék):


[link]


[link]


Ez is ikeás, szóval közelebb nem vagy a megoldáshoz, de ahogy írtam, szerintem még nem vagy elkésve!

2013. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 a lányom, de mi lecseréltük ezt a tipust, mert megmondom őszintén nem jó. Túl könnyű, és a szék nagyon borulékony egy kúszó, mászó gyereknek. Állati sokat esett el vele. Ráadásul könnyű, így ha nekitámaszkodott, akkor is esett mert az asztal simán odébbcsúszott a támaszkodástól. Szóval az jó, hogy le van kerekítve, de én műanyagot még 1x nem vennék se asztalból, se székből.


A fát ajánlom, sokkal jobb minden szempontból, kivéve a lekerekítést, de azt 1-2 koccanás után megjegyzi a lurkó, és már odafigyel rá. :-))

2013. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is mindig így járok!Ha netán találok,akkor a postát/futárt nem vállalja az eladó! :S

Vettem ezt az olcsó műanyag asztalkát székkel,hogy legyen végre vmi,de már szívesen lecserélném!

2013. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit én ajánlottam, az kerekítve van, nagyon biztonságos és kényelmes.
2013. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is eladtam az ilyet, pont tegnap. Vettem helyette fát. Én nem szerettem, mert nagyon borulékony, könnyű, ha nekitámaszkodott a fiam már borult is. Nem szertte.

Amúgy nem vagy még elkésve, mert kicsi még a fiad, nem fogja használni. Az enyém 22 hónapos, de még mindig nem ül az asztalhoz, csak a székeit tologatja. Szóval ne add fel, biztos fogsz még találni időben.

2013. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat próbálkozok tovább:)
2013. ápr. 15. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, hogy az IKEÁ-s milyen minőségű és mennyibe kerül, de ha minőséget, tartósságot szeretnél, akkor inkább csináltass. Az olyan lesz, amilyet te szeretnél.
2013. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszolni az alapkérdésedre nem tudok, csak végigolvasva a hozzászólásokat leírom a saját tapasztalatomat: Az én csajom most másfél éves, a napokban került hozzánk (kaptuk) egy kis műanyag asztal. Kis sámli eddig is volt, azon nagyon szívesen üldögélt, ezért is szerettem volna asztalt, székeket. Most, hogy ott az asztalka borzasztóan élvezi. :) Igaz, inkább álldogál mellette, mintsem leülne. :) De Ő azóta az asztalon játszik, firkál, könyveit is ott nézegeti.... Szóval nekünk nagyon bejött. Egyébként én a szőnyegre rakom, ott kevésbé csúszkál, de természetesen mivel kis műanyag "vacak" nem 100% a biztonsága.
2013. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!