Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a lányommal?...

Mit csináljak a lányommal? Katasztrófa!

Figyelt kérdés

Nemrég kezdett el a lányom rendes ágyban aludni. 3éves. Eddig rácsos ágyban aludt ő akart benne lenni,de már nem fért el!

Mióta lecseréltük az ágyát katasztrófa amit művel!:( Hajnalban felkel,és nem alszik vissza. Járkál és az istennek nem lehet visszaaltatni! Ha erőltetem visít.:((( Én meg nem hagyhatom rá,mert társasházban lakunk! A probléma az hogy az egész napot végighisztizi mert fáradt,de aludni nem akar!

Mit csináljak hogy nyugton aludjon az ágyban,és ne kelljen már hajnalban útra?!



2013. ápr. 15. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Van leesésgátlója? Lehet hogy csak az a biztonság hiányzik neki, ami a rácsos ágyban is megvolt, hogy gurulhat bármerre, nem esik le.
2013. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti a biztonság hiányzik neki.Kell neki egy leesésgátló.
2013. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs leesésgátló,de a rácsos ágyban is elindult volna már ha ki tud jönni!
2013. ápr. 15. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Igen, ki tud menni belőle, de lehet hogy fel sem kel hajnalban, vagy ha meg is ébred vissza is alszik magától, mert megvannak azok a kis "falak", amelyek biztonságot adnak.

2013. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, kb. 2-3 hét volt mire megszokta, hogy ez van, utána aludt úgy mint régen.

Én kezdeném azzal, hogy 1-2 nap magyaráznék neki, hogy lehet, hogy felébred de az ágyból kijönni nem szabad. ha felkel szóljon, és feküdj mellé, olvass neki, hátha vissza tud aludni. Ha nem tud, akkor is maradjon az ágyban, és játsszon, vagy nézegessen könyvet.

Ha ez nem jön be, akkor egy finom zsarolás is belefér nálam. :-))

Pl. ha reggel kijössz az ágyból, akkor aznap nem lesz játszótér, vagy tudomisén amit szeret.

2013. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vidd el Dalaranba a Mágusokhoz hogy valami varázs falat rakjanak az ágyára biztos a biztonság hiányzik neki
2013. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!