Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három gyerkőc esetén milyen...

Három gyerkőc esetén milyen támogatásokra lehetnénk jogosultak, ha a calád havi nettó jövedelme 550000 ft körül alakulna?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Mindketten dolgozunk, lakáshitelt fizetünk, de nem devizásat, két gyermeket nevelünk, és nem segélyre gondoltam, csak az alapból járó dolgokra.

Nem nyomorgunk, de nem is élünk pazarló, nagylábon élek stílusban.

2013. ápr. 17. 14:46
 12/27 A kérdező kommentje:
Az összeg nem elírás.
2013. ápr. 17. 14:47
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

tipikus... ha kicsit is jól élsz, már jönnek a követ dobálni rád, hogy miért nem segítesz másokon... Istenem. ezért tartunk itt, ahol.

én például segítettem egy háromgyerekes anyukának, élelmiszert adtam nekik, mert ide jött kuncsorogni, hogy éhesek a gyerekei.nem sajnáltam tőlük, erre elkezdte a száját húzni, hogy miért nem pénzt adtam neki.......... és azóta még csak nem is köszön. hát így legyen az ember segítőkész? :)

2013. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
bocsi az offért.. előző voltam.
2013. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én rendszeresen segítek családoknak, a két gyerkőc kinőtt ruháinak legalább fele ilyen rászoruló családoknál landolt, pedig nem voltak rossz ruhák, el is adhattam volna őket, de inkább felajánlottam.

Annyit se kaptunk cserébe, hogy kössz

2013. ápr. 17. 15:13
 16/27 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg nem a támogatások miatt kéne szülni!
2013. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg az a felháborító, hogy nettó 550 ezres jövedelemre még valaki támogatást akar. Aki 250 ezerből tart el 3 gyereket, az se kap többet az államtól, mint aki 550 ezerből tartja el. Ekkora jövedelemnél ilyen kérdést nem is írtam volna ki, szerintem nagyon sokan nevettek rajta!
2013. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg nem vicces. Miért ne tájékozódhatna? A szabályok azért vannak, hogy azok szerint járjunk el. Szerintem természetes, hogy magas fizetés mellett is spórol és takarékoskodik az ember, és ha jár a támogatás, azzal is számolnak. Mi is hasonlóan élünk, de megnézek mindent, mielőtt megveszem, keresem az akciókat és igen, a támogatásoknak is örülünk. Három vagy több gyerek felnevelésekor nehogy már szégyelje magát, ha takarékoskodik a jövőre! Teljesen megértem a kérdését. Azoknak kellene elszégyellnie magukat, akik szerint elítélendő gyermekek jövőjére gondolva spórolni és takarékoskodni! Szerencsések, és ezt biztosan ők is tudják. De ettől még éppúgy joga van számolgatni, mint annak, aki minimálbérre vállal gyereket.
2013. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem a támogatásra szüljük a gyermeket, a meglévő kettőt sem azért válatuk, hanem azért mert szeretnénk, és valóban nem mindegy a jövőjük! Arra is gondolunk, mi lesz majd mikor főiskolára, egyetemre szeretne menni.
2013. ápr. 17. 15:47
 20/27 anonim ***** válasza:

Előző oldalon válaszoltam már. Nem azt írta a kérdező hogy azért vállal (na) 3 gyereket mert akkor majd hú mennyi támogatás jár csak pusztán tájékozódni szeretett volna. Azért azt ne mondja már senki hogy bent hagyná a kedvezményeket ha egyszer jár és adják...

Ha egyszer törvényileg most így van (hangsúly a MOST -on mert ugye a családi adókedvezményt bármikor eltörölhetik de a 3 gyerek akkor is ott marad) akkor miért ne kérdezhetné meg pontosan mennyi is jár? Nem értem mi ezzel a gond. Gondolom nem lopásért kapnak tisztességes jövedelmet, hanem munkáért.

2013. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!