Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bizományi bababoltba mindenfél...

Bizományi bababoltba mindenféle állapotú babakocsit bevesznek?

Figyelt kérdés

Két gyerekem által elhasznált babakocsink van. Hiányzik egy két olyan puha betét a vállpántokról, illetve a sport résznél a karfán megtépkedték a szivacsot a gyerekek.


3in1, mózes, sport, hordozó ez mind 1 vázra megy. Eredeti ára 70.000 volt. A fent leírtakon kívül más baja nincs, és el sem tudok képzelni praktikusabb megoldást mint ez főleg olyanoknak akik sokat mennek a babával autóval. Kicsi, könnyű.


Adnak érte pénzt vajon?


2013. ápr. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

a bizományiba úgy veszik be,hogy csak akkor kapod meg a pénzt,ha eladják.


Miért nem hírdeted meg ingyenes oldalakon,vagy vatera,teszvesz?

2013. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudtam, köszönöm!

Az ilyen oldalakkal az a bajom, hogy macerás fotózgatni, stb...

2013. ápr. 18. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk megnézik milyen állapotban van a babakocsi, ő tudja beveszi-e, van-e rá kereslet. Nem vesz be mindent!!!

Itt is csak akkor fizet, ha eladta!

Na meg az árat isnő szabja meg, mert ne foglalja feleslegesen nála a helyet, inkább olyat vesz be, amit tudja hogy elad hamar.


A leggyorsabban teszveszen, vaterán tudod eladni, 1 Ft-ról indítva, akkor biztos elviszik s általában jobb áron, mintha fix áron tennéd ki.

Olyan 30.000 körül számíthatsz érte.

2013. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kőbanyan csak akkor veszik be egy hasonlóba ha forgó kerekes. fix kerekű, nagyon jó kis kicsimkat nem vettek be.

használni használnam én is csak dög nehéz,s le kell vinni a 10 lépcsõn.

2013. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk igen, de akkor igen olcsón tudod csak eladni, ha leharcolt, viszont valakinek meg csak erre futja...na az megveszi. Nézd a kerekeket is, mennyire kopott, miénk eléggé, két gyerek után.
2013. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló melyikre gondolsz?Én is Kőbányán lakom.


1-es válaszoló vagyok

2013. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú,most is magyarázzam el. .. a kõrösi soma sétánynál van. ott a cba közelében. mellette egy informatikai bolt, optika és patika van. nem messze tõle a cipõbolt van. ez tulajdonképpen egy babaruha bolt, de mindig van elõtte kint egy két babakocsi.


Egyébként itt ahol most lakunk kispesten, itt az ,EÖtvös utcában is rá kereshetõ,az Enibaba bolt lehet ott is be veszik ha normális a kocsi.én ott vettem egy nagyon jó kis sport kocsit.

2013. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálni?utso
2014. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!