Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom ovis lesz szeptember...

Kislányom ovis lesz szeptembertől. Eddig még csak velünk volt (anya, apa). Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen... Elég sz.rul indulunk.

A gyerekek vinnék játszani de ő bebújik mögém, kapaszkodik a ruhámba (beszoktatás van)

Egyedül játszik senkivel nem foglalkozik... mindent fel akar fedezni csak senki ne szóljon hozzá mert akkor rögtön keres engem.

2013. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen! Nálunk sajnos úgy jött ki,hogy a kisfiam mérgeben veri a gyerekeket (aztán rögtön bocsánatot is kér) vagy sír,hogy haza akar jönni! Eddig ott aludt,de most jövő héttől elhozom ebéd után! Hátha így megnyugszik,ha tudja h ebéd után jöhet! Amúgy a szabályokat betartja,es több téren sokat fejlődött mióta oviba jár! Nálunk így jött ki rajta
2013. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem lesz könnyű nekünk sem, ezt látom. Pedig mi járunk hetente általában 2x játszócsoportba 1-1 órára. De még mindig csak mellettem játszik, ha sokan vannak akkor pedig ki akar jönni. Kitartást Nektek, esetleg írhatnátok a későbbiekben is, hogy hogyan alakul az ovis élet. Szívem szerint én is csak délelőttre adnám oviba, de sajnos a munkahelyem csak 8 (de a valóságban 9-10!!!) órás munkakörre vesz vissza. És persze, ha a gyerek beteg, oldjam meg a felügyeletét. Ennyit a családbarát munkahelyről. Mellesleg állami intézményről van szó. Bocs a kitérőért.

Minden jót Nektek! Együtt érzek Veletek!

2013. ápr. 19. 13:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók! Hol tartatok a beszoktatásnál?
2013. ápr. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!