Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben altassam este a lányomat?

Miben altassam este a lányomat?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, így nincs igazán hőérzékelésem. Vagyis nekem folyton melegem van. A szobában 23fok van, nem tudom jobban lehűteni. Télen amúgy 20 fokban alszunk. Ilyenkor body+pizsi+hálózsák van rajta. Mostanában body+pizsifelső+hálózsák. Nincs leizzadva reggelre. Takaarni nem tudom, mert utálja, szóval a következő lépés az lesz, hogy csak pizsi. De átmenetinek jó ez így? Nem beszél még, nem tudom megkérdezni tőle, hogy melege van-e.
2013. ápr. 21. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk az átmeneti az a hosszú ujjú body+hálózsák. Egyelőre nálunk is 23 fok van, de néha lehül 22-re, így most még body+pizsi+hálózsákban alszik, de ez a hálózsák olyan középvastag, nem paplan jellegű. Jó lehet még átmenetileg a vékony pamut rugi+hálózsák is, így aludt 1,5-2 évesen.
2013. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2,5 éves kislányom hosszú ujjú bodyban, és hálózsákban alszik. 20fok van a szobájában, a fűtést már kikapcsoltuk. De télen 18-19 fokban is ugyan így aludt. Mi sem szeretünk melegben aludni.
2013. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!