Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor volt először ottalvós...

Mikor volt először ottalvós buliba a gyereketek? 5-6 évesen miért olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés

Két óvodás kisfiam. Van egy kis barátjuk, itt lakik szinte mellettünk. Lesz egy kis névnapi bulija kitalálták a szülők, hogy legyen ottalvós. Az enyémek mennének és még két kisfiú.

Erre mindenki úgy néz rám mintha valami rossz anya lennék hogy engedem. Vágynak ők is, a nővérük is nemrég volt, ők is szeretnék kipróbálni.

Eddig csak a nagyszülőknél aludtak, és sógoroméknál, de szerintem nem lesz gond. Ha mégis akkor pár házzal arréb még pizsibe is értük mehetünk:)


2013. ápr. 22. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmi kivetnivalót nem látok benne. Nyugodtan engedd, biztosan nagy élmény lesz számukra. A nagytudású okosokkal meg ne foglalkozz, fáj nekik, ha másnak jó.
2013. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőnél még nem aludtak. 4, 10 és 13 évesek. Nem volt rá igényük, de idén nyáron a 10 és 13 éves már mehet, ill. hozzánk is jöhetnek.
2013. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bűn szerintem sőt nagyon jó :) Nekem még kicsi a fiam 2 éves,de én aludtam 5-6 évesen barátnőnél :)
2013. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én már szívesen fogadnám a barátaink 3-4 éves gyerkőcét is éjszakára, ha nem lenne a 3,5 éves fiamon kívül még egy 8 hónaposom is, és ha a fiam is olyan lenne, őt is engedném már. Mi különbség van, hogy a maminál alszik, vagy egy barát házaspárnál. Szerintem ez bizalom kérdése. Nyilván olyan helyen még 10 évesen sem engedném akiben nem bízok.
2013. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy baráti társaságunk, benne három 4 év körüli lurkóval. Az én fiam 4,5 éves. Mivel a másik két gyerek anyukája már tavaly nyár végén kitalálta, hogy néha aludjanak egymásnál a gyerekek, egy idő után én is megengedtem a fiamnak, pedig szerintem még kicsik hozzá. Én jobban szerettem volna ezt pár évvel később elkezdeni, de végül is egész jók ezek az egymásnál alvós esték (ha túléljük a vitát, hogy ki kinél és mikor fog aludni)...
2013. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vuvula válasza:
én 12 vagyok és anyum még mindíg nem enged át ottalvósra pedig a barinőm előttünk laknak
2013. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!