Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vittétek a gyereket az óvodai...

Vittétek a gyereket az óvodai beiratásra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Mivel munkaidőben volt a beiratás, örültem ha én el tudtam menni, nemhogy még a gyereket is hozzam vigyem a bölcsiből emiatt.
2013. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem és nem is kell. Arra a 20 percre csak van aki vigyázzon rá.
2013. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alapesetben nem vinném, mert a nagyi bevállalta aznap délutánra, de ha mégis úgy jön ki, hogy elfoglaltsága lesz és nem tudom kire bízni ,akkor igen, simán elviszem. Kibírja azt a fél órát ... na nagyobbom pl ott volt amikor vittem a papírokat, nem volt semmi gond. A fiam kategóriákkal nehezebb eset, de azért már ő is 3 éves, ha kell elmagyarázom neki, hogy ez most fontos és kicsit maradjon nyugton. Viszünk pár apró játékot és elmatat addig vagy hasonló. Nem hiszem, hogy különösebb gond lenne belőle ha ott lesz.

Amúgy sem volt hosszú időtartam ha jól emlékszem, kitöltöttek egy nagy könyvben pár sort meg hasonlók, néhány mondatot beszélgettünk és kész.

2013. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első ovis beiratkozásnál nem vittem mondták is hogy sokat kell várni stb. Most pedig épp másik oviba íratkozunk itt pedig kifejezetten kérdezték hogy hol vannak a gyerekek őket miért nem hoztam...pedig itt is nagyon sokan várakoztak egyébként legtöbb szülő gyerekkel együtt.
2013. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vittem, eszembe sem jutott, hogy bárkit ugráltassak emiatt. Ha bölcsis lenne, persze nem vittem volna, de így adott volt.
2013. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor "megvendégelik" a beiratkozókat,egy kis udvari játékra és a nagy csoportosok kis ajándékot készítettek,minden beiratkozónak!A Nagy tesó is ovis,így én direkt vittem a gyereket is!
2013. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os, de jó fejek nálatok! Az én kisfiam is odament megnézni a játékokat, de az óvónő elég durva stílusban küldte el.
2013. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen!Nagyon jó,és valóban gyerek-centrikus ovi!:)
2013. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vittem, és nem voltam ezzel egyedül. Én nem tudtam kire bízni, és nem 20 perc volt, hanem majdnem 2 óra... :(
2013. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vittem,mert közölték hogy csak gyerekkel menjek,csak úgy lehet beiratni....vicc.....bölcsis a fiam,igy reggel elmentünk,aztán vittem gyorsan a bölcsibe....
2013. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!