Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem asztmás a gyerekem...

Ha nem asztmás a gyerekem akkor miért kap singulart?

Figyelt kérdés
Voltunk pulmonoligán (magán) mert én úgy hallottam hogy nehezen veszi a levegőt terhelésre, befulladni nem fulladt be soha. Azt mondta a doki, hogy attól lehet ez hogy még levan neki tapadva a slejm és mivel még hurutosan köhög ettől hallhatjuk azt mintha szűk lenne neki a légút. De akkor miért kell neki két hónapig asztma gyógyszert szedni???

2013. ápr. 23. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne szenvedjen a gyerek, akár a slejmtől, akár a hörgők összehúzódásától (asztma) nem kap levegőt, az eredmény ugyanaz: a gyereknek rossz lesz. A Singulair gátolja a hörgők összehúzódását, gondolom azért 2 hónapra írta fel, mert addig várni szeretne, hátha felszívódik a slejm, és addig is jól érezze magát a kisfiad/kislányod. Ha hideg, vagy bármi olyan dolog éri, amitől összehúzódnak a hörgők, és ott van benne a slejm, sajnos az ugyanúgy elzárja a légutakat, mintha erősen, görcsösen, asztmásan húzódnának össze.
2013. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, akkor egy kicsit meg nyugodtam... Persze azt szeretném a legjobban ha makk egészséges lenne csak egy kicsit megijedtem, hogy lehet hogy asztmás...
2013. ápr. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!