Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória. De a kisfiamnak (6 éves) a SAJÁT házunk pincéjéből (panel) ellopták a biciklijét. Nagyon sajnáltam szegény, nagyon sajnálta a biciklit, szeretett biciklizni. Milyen emberek az ilyenek? Szánalmas a mai világ. Ezelőtt a babakocsit lopták el a ház elől (5 percre se hagytam ott)...

2013. ápr. 25. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a kategoria a rossz, hanem a kérdés!!! Hát ember az ilyen aki egy kisgyermektől lop? sajnálom! semmit ne hagyj magára fél percre se
2013. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, most olvasom hogy kicsit hülye a kérdés. Na mindegy. Csak szerintem felháborító, hogy a pincében sem lehet már hagyni semmit, mert ellopják.
2013. ápr. 25. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kisfiadat!:(((


Én pont ezért nem tartok semmit a pincében,csak olyasmit amiért nem kár ha lába kell!

Pici lakásban lakunk,de a lányom babakocsiját motorját/biciklijét inkább a lakásban tartom! És a felnőtt bicajt az erkélyen.


Sajnos ilyen világban élünk,soha semmit nem szabad magára hagyni még 1másodpercre sem!:(

2013. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van. Oda kell figyelni az értékeidre, mert nem bízhatsz meg senkiben. Az utca emberében főleg nem. Sosem tudhatod milyen népek mászkálnak a környéken... és ezt azért írom mert nálunk épp lomtalanítás lesz (2hét múlva). A cigányok már ellepték a lakótelepet. Ma meg már azt hallottam egy öreg nénitől, hogy betörtek hozzá... és itt mindig lomtalanítás körül történnek ilyenek. Micsoda véletlen... :(
2013. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Panel már eleve rossz környék általában. A babakocsit üresen lopták el legalább?
2013. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Babakocsiba nem hagytam semmit. Soha semmit sem hagyok már a pincében, tanultam belőle.. Nem tudom hogy tehet ilyet valaki, kisgyerekektől, idősektől lopni, meg a házakba betörni.
2013. ápr. 25. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!