Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allergia lehet? Piros viszketo...

Allergia lehet? Piros viszketo folt a tenyeren? (keppel)

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap reggel ebredesnel vettem eszre, hogy piros a tenyere lassan 3 eves kislanyomnak, kerdeztem tole, hogy viszket e, azt mondta, hogy nem. A nap folyaman el is feledkeztem rola, s nem is nezegettem, szinte azt gondoltam reggel, hogy rosszul lattam. Ma reggel lattam, hogy vakarja a tenyeret, latszott, hogy nem akar mulni a viszketes. Mintha erosodtek volna a piros foltok. Eddig 2x,vagy 3x tort ra, hogy viszket, par percig vakarja, aztan ugy tunik, elmulik. Nagy nehezen ilyen fotot tudtam csinalni rola az iment. Most gond nelkul legozik, nem irritaljak a lego kockak, ugy tunik.

2 dolog, ami uj volt az utobbi par napban. Tegnapelott, vagy az elott evett 1-2 falat paradicsomos konzerv halat az apjaval, valamint vettem neki kislanyoknak valo tusfurdot, ami ilyen csillamporral van tele. De azzal eloszor 3-4 napja furdott. Nem hinnem, hogy ezek voltak a bunosok. Mast nem emlekszem, hogy uj lenne.

Volt valakinek ilyen? Mi lehet ez? Kerjek szerintetek ezert idopontot az orvosnal, vagy menjek el gyogyszertarba, hatha ott tudnak valamit mondani?


2013. ápr. 29. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, mi lett utána?

Bár már jó sok idő eltelt, tudom.

Esetleg a hal volt az oka?

2016. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem derült ki, miért volt. Mire odakerültünk, eltűnt, aztán emlékszem, hogy visszajött, de csak pár napra, azóta nem jött vissza.
2016. jan. 13. 07:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2016. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!