Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél hete kezdtük, hogy...

Másfél hete kezdtük, hogy pelus nélkü van, csak alvásokhoz kap. Minden ment mint a karkacsapás, mivel ő kérte, hogy vegyük le a pelust. De ezzel a viselkedéssel miez kezdjek?

Figyelt kérdés
Nagyn hamar, két-három nap alat ráérzett, mi is a cél és hogyan kell véghezvinni a dolgokat a bilibe. Kaki is sikerült, bár az nehezebben meg vissza is tartja, de azért a bilibe ment az is. De kb, két napja valami megváltozott. nyilvános WC-be nem tudom bevinni, a fákat nem akarja lepisilni, sőt, úgy egyáltalán pisilni és kakilni sem akar, tartogatja a végsőkig és már nem szól, ha kell neki és rá sem ül egyedül, pedig szereti és tudja egyedül intézni. A pelust már nem szeetném visszaadni rá, de akkor mit tegyek? minden csoda három napig tart és már unalmas neki a bilizés/Wc-zés? ráunt? hogyan tegyem érdekesebbé? vagy ez csak átmeneti dolog? ha kérdezem, kell-e pisilni, csípőből nemet mond, akkor is, ha 2-3 órája nem pisilt. ha elküldöm vagy elviszem wc-re, akkor meg még nyafog is, hogy nem akajom... hagyjam bepisilni/bekakilni? bölcsiben is ügyesen kiment meg ügyesen szólt ha kell neki, de ma ott is bepisilt és bekakilt. ááá, sejtettem, hogy nem fog ez olyan könnyen menni, mint ahogy indult. miért csinálja ezt?
2013. ápr. 29. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Az én lányom most lesz kettő,ő sem akart már pelust,hát levettük,csak ha megyünk valahová akkor azért még kap.Nálam az vált be,h valamelyik kedvenc plüssünk mindig megnézi a termést és megdicséri őt.:)CSak ezért kérdem,h mekkora,hogy ő még hisz-e az állatkáinak:)
2013. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ket es fel eves.dacol :-) ezerrel
2013. máj. 1. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is. 19 hósan kezdtük, mert ő kérte, 21,5 hótól stabilan szobatiszta, ez volt most ősszel/télen. Most 26 hónapos, de mindig könyörögni kell. Már ígérünk mindent, próbáljuk minden csellel rávenni, néha bejön, néha használ. De mindig hisztizik ő is, h nem akar pisilni, de már egyből folyik, közben meg kiabálja h nem kell neki. A fák, virágok, fű lepisilése is csak 3 napig volt élmény sajnos. Azóta odalent is könyörögni kell neki, h pisiljünk már. Bocsi, hogy nem tudtam segíteni, de leírtam h nem vagy egyedül :) Mi is bevetünk plüssöket, te is próbálkozz mindig vmi újjal. Esetleg h ő húzhatja le, de sztem változatosan kell. Mert azt vettem észre, h minden csak 1-2× süthető el nála.
2013. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!