Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak? Mi lenne a cél ezzel a viselkedéssel?

Figyelt kérdés

Miért kell feltűnően kerülgetni az utcán valakit,akiről tudják, hogy foglalt? Engem eléggé zavar, főleg, ha egy családos férfi viselkedik így. A gyerekemmel megyek el sétálni, vagy akárhova, és egyesek - nem törődve azzal, hogy mennyire átlátszóan viselkednek - abban lelik örömüket, hogy oda vissza kocsikáznak addig, amíg haza nem érünk. Közben persze rendesen megbámul és vigyorog az illető. Ilyenkor a feleségét sajnálom, hogy amíg az gyanútlanul ül otthon, a férje ezt csinálja.

Azzal nem szoktam foglalkozni, ha egy egyedülálló csinálja ezt, de nekem esik szarul, ha egy családapa/vőlegény/stb. viselkedik így... és fogalmam sincs, hogy vajon mit várnak ettől a módszertől?

Előfordult már olyan, hogy az egyik felszaladt a buszmegállóba, mert nem az útra figyelt, vagy éppen majdnem belehajtott egy út szélén parkoló autóba...persze mindenki azt bámul meg akit akar, csak nem értem a lényegét.


2013. ápr. 27. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy családos férfi? :o
2013. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
talán mert ismerem...
2013. ápr. 27. 13:18
 3/11 A kérdező kommentje:
és ők is engem
2013. ápr. 27. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt leginkább azon van a probléma, hogy egy ilyen alak családos. Amelyik nő össze adja magát egy ilyen pasival, az megérdemli.
2013. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elég érdekes ismerőseid vannak akkor
2013. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen ismerősöm, de nem csak Budapest méretű településben kell ám gondolkozni, mert kisebb közösségben látásból/hallomásból szinte mindenki ismer mindenkit, ahogy nálunk is, pedig 4000 lakosú a település. De nem gondoltam, hogy ezt meg kell magyaráznom.
2013. ápr. 27. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
meg akar húzni.
2013. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem gondoltam, hogy ezt meg kell magyaráznom"


új vagy itt?

2013. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ezek azt várják, hogy majd én leállítom egyszer őket, hogy látom, kerülgetsz, térjünk akkor a lényegre? Nem mintha fordítva bármi ilyet várnék tőlük... csak azt hittem, hogy az emberek okkal tesznek dolgokat, de erre a viselkedésre nem látok logikus magyarázatot.
2013. ápr. 27. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:

te, most ide jöttél reklámozni magad, hogy milyen jó nő vagy még gyerek után is, és mindemellett érzékeny lelkű, aki iszonyú erkölcsös és hűséges?!

kit érdekel. nézzenek, azért van két szemük, ez sose volt bűn.. majd ha felajánlást tesznek, visszautasítod, mit kell ezen háborogni?

19/L

2013. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!