Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyiért vigyáznál más...

Mennyiért vigyáznál más bölcsis korú gyermekére, ha Te is otthon vagy a tie (i) ddel?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 13:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
előbb írtam, hogy anyuka mindent hozna (nasit is, ha már erre annyira ki vagy hegyezve), csak egy ebéd kellene a kicsinek. na de mindegy. Nyilván én vagyok eltévedve, meg ilyen baromi jószívű, hogy ennyiért vigyáznék a máséra. Nem mondom, hogy egyedülálló az eseted, mindenesetre elég ritka lehet, ha Magyarországon ilyen fizetések mellett Te ilyen feltételekkel tudtál vigyázni a gyermekre.
2013. ápr. 30. 14:35
 12/17 anonim ***** válasza:

2-2,5 ezer forintot kérnék egy napra. Annál kevesebbet tuti nem, mert azért egy bölcsis korú gyerek se arról szól, hogy elvan magában a kiságyban. Foglalkozni kell vele, öltöztetni, vetkőztetni, tisztába tenni, esetleg megfürdetni, ha annyira összekeni magát, etetni-itatni, altatni, vigasztalni, sétálni vinni stb. És akkor még ott vannak a tieid is, akikkel ezeket szintúgy meg kell tenni.


Attól, hogy amúgy is otthon vagy a tieiddel, a meló és a felelősség nem lesz kevesebb a másik gyerekkel. Arról nem is beszélve, hogy az otthonlét sem pihenésből áll. Bolt, posta, gyógyszertár, takarítás, főzés, mosás, teregetés, ügyintézés, gyerekekkel foglalkozás... Minél több a kicsi gyerek, annál strapásabb.

2013. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én napi 5000-et kapok 9-10 óráért. Ez mondjuk 500 ft/óra.


Én is jól járok, ők is. A gyerekeink egyidősek (18 és 21 hónaposak), így a napirendjük azonos, ugyanazt eszik, ugyanazok a dolgok érdeklik őket. Nem főzök minden nap, heti 3x.

A játszótér kicsit húzós, amúgy átlagosak a napok. Ennél kevesebbért nem vállalnám.

2013. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha az eleven fiam mellett(aki bölcsis) vállalnék be 8 órára másik gyereket is tuti elkérnék 2-3 ezer forintot 1 napért,persze ha mellé hoz pelust,nasit,enni is neki.

Anno egy 6 éves kislányra vigyáztam 400Ft/óráért 6 éve,napi 2-3 órát szóval jól jött kamaszként a zsebpénz.A gyerekfelvigyázás igenis nagy meló,pláne ha van saját gyereked is.

2013. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

'csak egy ebéd'

alapanyag, gáz, melegvíz, mosogató szer, idő, idegeskedés, ... ez már magában egy jó ezres

+ amit a gyerek nyolc órában még használ tönkretesz, lepisil lehány....

a felelőségről már ne is beszéljünk

2013. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon elgondolkodtam. Talán ezt kellene csinálnom! :) A lányom élvezné, és szerintem jobban ellene,mint egyedül. Főzni meg úgyis főzök, meg sütök is. Ja meg az enyém rossz evő, de egy másik gyerekkel mindig jobban rávehető az evésre. Én itthonról dolgozom, de kevesebbért.
2013. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tegnap 23:49 Pont arra akartam kijukadni hogy a járulékos költségekkel sokkal többe kerül a gyerek napi 8 órás felvigyázása mint amenyit a legtöbb szülő tud vagy akarna érte fizetni.
2013. máj. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!