Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is ilyen nehezen megy...

Másnak is ilyen nehezen megy a bölcsibe íratás?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésünket abba a kerületi bölcsibe, ami a legközelebb van a lakóhelyünkhöz. Ott közölték, összesen 16 gyereket vesznek fel szeptemberben. Próbálkoztam a munkahely szerinti kerületben is, ahol szinte kidobtak az első szó után arra hivatkozva, hogy ők bizony a kerületieket veszik csak fel. Mennem kell vissza dolgozni, de fogalmam sincs, mi lesz a kislányommal.
2013. ápr. 30. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sokan vannak így. Nálunk pedig olyan kevés ember adja a gyerekét bölcsibe amióta fizetős, hogy már be is akarnak bölcsiket zárni.
2013. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tesómék a lányuk születése után pár héttel adták be a jelentkezést és így is majdnem egyéves volt, mire bevették...
2013. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták hogy már akkor be kell iratni a gyereket amikor kiderül a terhesség. de hogy, akkor nem is gondoltam arra hogy bölcsibe fog járni, se arra hogy itt lakunk majd a kerületben.
2013. máj. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!