Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipő márkák között mi a...

Cipő márkák között mi a különbség? Asso, D. D. Step, Szamos, Elefanten, Bharen Shuse? Mindegyik leírásnál azt olvasom a legkiválóbb, de mégis melyik legyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amelyikre van pénzed és tetszik.
2013. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
elephaten nem jó. A legjobb a superfit és a richter.
2013. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de off:

Miért nem jó az Elephanten???? Én úgy tudom az jó, így azt is vettünk!

Én meg úgy tudom, ortopéd doki mondta egyik barátnőmnek, hogy Sziesztát ne, ami pedig egyenlő a Richterrel!!!


Nem tudom kinek kéne hinnünk :(

2013. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy magasan legyen a pántja és jól tartsa a bokát, na meg, hogy szellőzzön benne a lába. A D.D stepről jókat hallottam azt akartam lányomnak venni, de nem volt méret, így én primigi-t vettem. Most pedig Mocit fogok.
2013. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
D.D Step,de most vettünk Elefanten szandált,az is nagyon jó
2013. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

A D.D. Step kínai, ahhoz képest meg nagyon drága. A Siestát (Richter) sajnos már szintén Kínában gyártják. Az Elefanten jó volt, amíg a németek el nem adták a Deichmann-nak, ami kivitte a gyártást Kínába.:( Az a gond ezekkel, hogy vegykezelik őket, hogy aztán bírják a hosszú hajóutat Európába.

Az Asso magyar és jó minőségű, magyar még a Szamos (annak nagyon jó a szuppináltja is!), a Falcon és a Carlo, meg a Linea. Én ezek közül szoktam választani a gyerekemnek.

2013. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Kínában olcsó a munkaerő,és akkor mi van attól még jó cipők!
2013. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Elefanten aztan Szamos,a többi nem !!
2013. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6. Mindent kinaban gyartanak, nem tudtad? A nike es az adidas is kinai, a sony, a dolce gabbana, a promod es a tarsai, mind mind kinabol jon.
2013. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Viszont a Szamost, a Lineát, a Falcont, a Carlót Magyarországon gyártják, nem Kínában. És ezét nincs is a bőr vegykezelve.
2013. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!