Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a különbség a fogyasztószer...

Mi a különbség a fogyasztószernek nevezett bogyók és az étrendkiegészítők között? Van amit mégis érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Sokakkal ellentétben én nem gyorsan szeretnék fogyni, hanem inkább sokat és tartósan. 2 gyerek után elegem van a +20 kilómból most hogy otthon vagyok a kicsivel könyebben be tudom tartani a rendszeres evést, mozgást és életmódváltást szeretnék és bevezetni az egész családnál sok egészséges ételt.

Nem hiszek a fogyibogyókban de biztosan van olyan vitamin rost vagy fehérjetabletta (vagy hasonlók) amiket mégis érdemes lehet szedni. Ha igen akkor honnan tudhatom hogy nekem mi a jó? Egy dietetikushoz érdemes elmenni?


2012. jún. 10. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lehet egy dietetikushoz elmenni. De nem kell ahhoz tudósnak lenni, hogy NAGYJÁBÓL egészségesen táplálkozz. Az étrendkiegészítők, ilyen-olyan bogyók, vitaminok gyártói igyekeznek elhitetni, hogy termékeik nélkülözhetetlenek. Valójában ha változatosan táplálkozol, valószínűleg mindent megkap a szervezeted, amire szüksége van.
2012. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!