Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlóak a tünetek mensi...

Hasonlóak a tünetek mensi előtt1-2nappal és terhesség esetén is? Mégis, ha van különbség mik azok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam a cicifájdalom volt más, olyan szúrkáló-zsibbadós jellegű, és nem az egész fájt, inkább csak az oldala.
2009. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt különbség, csak annyi, hogy a szokásos menszesz előtti tünetek nem múltak el, amikor nem jött meg a vérzésem. Továbbra is volt cicifeszülés, pl. Pár nappal a késés után kezdődtek a tünetek, pl a hasam alja furcsán húzódni kezdett.
2009. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint csak türelem és majd kiderül.
2009. okt. 27. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, mint az előzőnél.Menstruációs fájdalommal kezdődött, már vártam akkor jöjjön meg megint, a furcsa az volt, hogy már jóval előtte nem tudtam hason feküdni. A mellemen erős kék erek jelentek meg, a hasam meg folyamatosan feszült.
2009. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!