Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tisztitod furdes...

Hogyan tisztitod furdes kozben a kislanyod nunijat?

Figyelt kérdés
4eves(elso gyermek) en kimosom neki mindig , de olvastam hogy belul nem szabad de most nemtudom hogy mit lehet es mit nem.Van aki azt irja igen van aki nem.. Megvagyok ijedve egy kicsit. Piros is szokott neki lenni.Es szagos is de furdetes utan is a torolkozon ereztem.Az a szag normalis? ez fura nekem. En ugy latom normalisnak ha kimosom. Mit tanacsoltok?

2013. máj. 3. 06:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt popsitörlővel kívül-belül,fürdéskor fürdetővel ahogy sikerül,de belül is.26hós. A sajátomat sem hagyom ki belül,ezen az elven logikáztam ki ezt,eddig lekopogom nem volt baj,szag,fertőzés.
2013. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kimosom belül, hisz olyan bénán törli meg, hogy az egész napos pisilésnél után van szaga estére!!!

Kis szappannal belül is megmosom, majd kilötykölöm neki vízzel

2013. máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen..enis johnsons furdetovel szoktam neki kimosni belul fentrol lefele ahogy magamnak is nyilvan...en igy erzem normalisnak..En utana torolgetem ki szaraz torcsivel.Amikor pl jatsza a nagylanyt o akarja megmosni,es persze habosan..jo utana ellenorzom ,dehat belekerul a tisztalkodasi szer igy is ugy is sztem. Koszonom szepen . Varok meg valaszokat koszonom elore is
2013. máj. 3. 07:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok az OFF-ért, de ez a dolog engem is érdekel. Lenne egy kérdésem. Közel 10 hónaposomnak is ki lehet óvatosan mosni belül? amúgy nincs szaga,meg teljesen normális minden
2013. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi az az off? Nem nagyon vagyok itt jartas. En akkor is kimostam ovatosan neki enyhen.
2013. máj. 3. 07:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát hogy kérdésre kérdést teszek fel,vagy hogy nem a kérdésre válaszolok.


Akkor én is moshatom neki óvatosan? És az mindegy hogy milyen fürdetővel? Mert én Babé-t használok,mert csak azt bírj a lányom bőre

2013. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nincs lányom, de összes eddigi nőgyógyászom szerint szappannal, tusfürdővel nem szabad mosni közvetlenül a hüvely körül, mert felborítja a PH-értéket, ami gombásodáshoz vezet. A sima víz elég.
2013. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit értetek belül? :) Én a hüvelyt érteném, de csak nem arról beszéltek.

Gondolom a nagyajkak között, ami a húgycsőnyílást takarja. Nem?

NA mert ha erre, akkor ott szépen meg lehet mosni. Én a mutatóujjammal szoktam oda nyúlni. És persze kicsit a hüvelynél is, de ott sokkal óvatosabban. Amióta áll, guggolva mossuk a puncit, mert akkor jól hozzá lehet férni, és az öblítésnél sem cicózom, telibe zuhanyzom, hogy tuti ne csípje az első pisilésnél. (Mi zuhanyzósok vagyunk.)

Az a lényeg, hogy a hüvelyre vigyázzatok és persze popsi felöl soha. :)

2013. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom. En csak sima vízzel szoktam megmosni. Sok mindennel próbáltam mosni és mindég csípett neki utána. Furdés után a pisilés is kínszenvedés volt. Es nem ugy kell ezt képzelni, hogy odanyomtam egy uveg tusfurdot. Sajnos nem nagyon hagyja mosni a sunáját (foleg popsitorlovel, azt utálja).
2013. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!