Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fog megérkezni az emelt...

Mikor fog megérkezni az emelt családi pótlék, illetve a határozat a MÁK-tól?

Figyelt kérdés
Március 28.-án adtam be az igénylőlapot, de még mindig semmi nem érkezett eddig. Januártól visszamenőleg jár az emelt csp.

2013. máj. 3. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Én Baranya Megyei Pécsi MÁK-nál igényeltem az emelt családit ,nagyon hamar pár héten belül utaltak a visszamenőleges összeggel együtt nem a szokásos kifizetési időben hónap elején ,hanem váratlanul .

2013. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A benyújtás után max 2 héttel már meg is kaptam a visszamenőleges összeget soron kívüli utalással, a szokásos időben pedig érkezett a soron következő.
2013. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy volt 1 hónapos szünet a Máknál, és így az ügyintézési idő meghosszabbodik Pont bele estem ebbe az időszakba március 24-től április 24 ig szünetelt. Érkezési sorrendbe történik a határozat és a kiutalás. Csak azt nem tudom, hogy mennyit kell még várnom.
2013. máj. 3. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, azért megy gyorsan, mert ez nem csp igénylés, hanem meglévő, már elfogadott módosítása.

Nekünk tényleg gyorsan ment. Ha ma sem érkezett meg az emelt összeg, akkor telefonálj be.

2013. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!