Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Élt /él valaki Franciaországba...

Élt /él valaki Franciaországban 1 kicsi gyerekkel? Milyenek a hétköznapok? (Családtámogatás, bölcsi stb. )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 10:13
 1/1 anonim válasza:
Én várandós vagyok, májusban kiderül! Egyébként két éve lakunk itt, abból 1 évet tudtam tanulni, de jelenleg munkanélküli vagyok. Nem igazán jövünk ki a pótlékokból, segélyből, és 1 gyerek után még nagyon kevés juttatás jár. Sajnos munkát találni szinte lehetetlen, hiába vagyok diplomás és beszélek a magyarral együtt négy nyelvet... és persze egyre-másra vonják vissza és korlátozzák a kedvezményeket, hogy csökkentsék a bevándorlók számát. Részemről - mi jövő szeptemberben húzunk haza a nagy magyar valóságba! :) Ott legalább elfogadják az embert, sőt, talán még el is ismerik... Meglátjuk.
2013. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!