Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zárt már ki vagy be a gyereked...

Zárt már ki vagy be a gyereked valahova?

Figyelt kérdés
Engem az előbb véletlenül kizárt az erkélyre. Kiabáltam neki, hogy szólj apának, de azt hitte játszom, és kinevetett. Aztán szerencsére bejött az apja és be lettem engedve. (teregettem épp)
2013. máj. 3. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
yam a wc be...szép volt még jo hogy apa a közelbe volt
2013. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem mert,kivettem minden kulcsot itthon a zárakból az ajtó meg kilincses,viszont anyukáméknál ő zárta be magát a szobába,minket meg ki.mondtam neki,hogy nagyon ügyes volt,és most csinálja meg még egyszer a másik oldalra is,igy azt hitte ez jó kis játék,és simán kizárta az ajtót azóta ott sincs kulcs a szobákba.
2013. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem még nem, de nagyon tartok tőle, hogy egyszer én is az erkélyre szorulok, ő meg bent marad. Apa csak este ér haza :(


Egyszer már bepróbálkozott, de gyorsabb voltam. Még a gondolat is félelmetes!

2013. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem is az erkélyre zárt ki a fiam, másfél éves volt, azóta átalakítottuk a kilincset levehetősre és meg van az a mellettünk lakó szomszédok telefonszáma, mert akkor is ez segített, felhívtam a szomszédasszonyt és Ő engedett be, szerencsére pont szabadságon volt, különben csak a járókelők segíthettek volna, a harmadikon lakunk és én is éppen teregettem....
2013. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem magát zárta be kocsiba.Épp kiálltam az udvarról,míg bezártam a kaput,addig megnyomta a sofőr oldalán az ajtón a gombot,ami ugye központi zár.A motor járt,a kocsi az út közepén,én meg pánikba esve.Jó volt.3 éves volt ekkor.
2013. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
barátnőméknél voltunk,és a bejárati ajtón volt egy ráfordítő pöcök,na azzal zártak ki minket az udvarra.2 évesek voltak.(nem tudom,hogy bírták ráfordítani)Egy pillanat volt az egész,egyébként ott ültünk az ajtó előtt ki-be szaladgáltak,egyszer csak becsapták az ajtót,és már rá is fordították.Akkor éppen egyik ablak sem volt nyitva,hogy bemásszunk,új ablakok voltak mindehol a konyháét kellett betörnünk(a konyhába nem tudtak bemenni,ez így nem jelentett veszélyt,h megvágja őket az üveg)
2013. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ó igen.

Pár hete az erkélyen teregettem, 2 éves lányom pedig szépen rámfordította a kilincset. Senki nem volt otthon csak én meg a két gyerek. Még szerencse, hogy az akkor 6 hónapos fiam a rácsos ágyában volt, tehát biztonságos helyen.

Hiába kiabáltam neki, meg mutogattam, hogy nyissa ki, csak kacagott, az orrát az üvegnek nyomta, és mondta, hogy "Nyanya ki, nyanya ki". Hát én nem tartottam olyan viccesnek.


Megoldás az volt, hogy az erkélyről lekiabáltam az első arra jövő embernek, megkértem, hogy hívja fel a férjemet (tudtam fejből a számát) és kérje meg, hogy siessen haza mert a lányom kizárt.

Szerencsére Apa 10 percen belül haza tudott szaladni.


Hát azóta kínosan figyelek minden ilyen szituációra...

2013. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1.) Bőrgyógyásznál bezárta magát a WCbe. Mindenki velünk foglakozott. :)


2.) Pont terhes voltam a harmadik gyerekkel. A legnagyobbnak mostam a haját, persze üvöltött. Erre bejött az apja a fürdőszobába, hogy miért kínzom a gyereket. Bezárta az ajtót és többé nem lehetett kinyitni. Szóval a gyerek bent bömbölt a kádban a férjem rugdosta az ajtót, a középső pedig kint bőgött, hogy örökre bent ragadunk. Én az ilyen helyzetekben röhögő görcsöt kapok. Álltam a kád mellett, hatalmas pocakkal és dőlt belőlem a röhögés.

2013. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer a fürdőszobába zárt be, még szerencse hogy apa itthon volt.

Most nem rég az apját a csomagtartóba. :)

Valamit szerelt, és benne feküdt.A fiam meg vígan rácsukta a csomi ajtót.Én bent főztem.A kis roszcsontot nem zavarta, nevetett az autó mellett majd fél óra után jött be szólni hogy engedjem ki az apját.

2013. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a teraszon voltam, ő meg rámzárta az ajtót... Senki nem volt otthon... Ott mutogattam neki, hogy nyissa ki, ő ki akartam, igyekezett, nagyon nehezen sikerült neki fölemelnie a kilincset. Durva volt a helyzet nagyon:)
2013. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!