Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért baj ha jót akarok a...

Miért baj ha jót akarok a lányomnak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

3 lesz a lányom, szeptemberben kezdené az ovit.


Van ugye a körzetes ovi: szimptaikus óvónénik, kevés gyerek, kicsi udvaron kevés fű, annál több Betonplatz,kevés játék, az óvónők ledoglozzák a munkaidőt, nem igazán veszem észre rajtuk az igyekezetet. Ráadásul olyan kevés a gyerek,hogy most úgy néz ki,hogy összevont csoport lesz,mert max 30 gyerek van kiscsoporttól egészen nagycsoportig:(:(


Másik ovi kb 10 perccel távolabb van, kedves óvónénik, nagy tágas udvar, gyönyörű füves, sok játék, gyönyörű csoportszoba, az ovónénik mindig igyekeznek nagyon szuper programokat csinálnak, az egész ovin érződik a jó hangulat, kitesznek magukért, most láttam felvételen anyák napi műsort,valami fantasztikus volt.

Míg a másik oviban annyira nem volt igyekezet bennük hogy legalább az ünneplőruhát kötelezővé tegyék. Láttam képet mert barátnőm lánya odajár, és azt hittem sima hétköznapi fotó:(Kisbarátnők is ide járnak majd.


Még nem tudom melyik helyre veszik, de nagyon szeretném ha az utóbbi sikerülne.Erre a barátnőm megszólt,hogy miért nem jó nekem a körzetes ovi,mit variálok, nemhogy örülnék neki,hogy felveszik egyáltalán oviba.Miért akarom én,hogy a távolabbi oviba járjon? És ráadásul pedagógus anyukáról van szó???


2013. máj. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ő gyerekét valószinű nem vették fel a jobb oviba,ennyi,irigy.


Ne foglalkozz vele,minden normális szülő a jobb oviba próbálná bejuttatni a gyerekét,az a 10 perc már olymindegy

2013. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jelentkezzetek a jó oviba és ha oda nem veszik fel, akkor úgyis automatikusan átirányítják a jelentkezéseteket a körzetesbe

én is a jobbat választanám, semmibe nem kerül azt megjelölni, legrosszabb esetben nem sikerül

2013. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáld meg a jobb ovit. Sokat számít az a gyerek fejlődésében is hogy az óvónők hogyan állnak a neveléshez, nagyon sokat számít hidd el. Ha abba a körzetes oviban nem tették kötelezőé az ünneplő ruhát akkor iskolában utólag kell a gyerekfejébe nevelni a dolgot hogy ünneplőt vehessen magára, és az járhat kisebb vitákkal hogy neki akkor miért kell.

Ez sokat nyomhat rajta. A beton placc meg nem nagyon jó a kinti játékokra könnyebben eleshet könnyebben sérülhet rajta, mint a füves helyen.

2013. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd a jobb oviba ,azt ha nem sikerül kor marad a körzetes.
2013. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!