Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vegyem rĂĄ hogy ne...

Hogyan vegyem rĂĄ hogy ne csak a bilibe pisiljen a fiam?

Figyelt kérdés

2 hete nappalra szobatiszta, de sokat csavargunk, sĂŠtĂĄlunk, ĂŠs inkĂĄbb Ăśsszepisil magĂĄt minthogy ĂĄllva pisiljen, bilit mĂŠgse vihetjĂźk mindenhovĂĄ magunkal.

Valami Ăśtlet?


2013. máj. 4. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hét után neki picit korai, nem érett még rá, ne erőltetsd, mert lehet, egy ideig be is fog nappal is pisilni.
2013. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? esetleg papírbilit tudtok beszerezni, bár nem olcsó, de kis helyen elfér. az ismerősünk a lányának mindenhová vitte magukkal a rendes műanyag bilit egy ócska hátizsákban néhány hónapig. tehát akár vihetitek a bilit is.

Nálunk az jön be, hogy száraz a fa, a virág a bokor vagy bármi és meg kell locsolni, mert elhervad másképp :-) de az én fiam picit lelkisebb gyerkőc is, szerintem ő valóban meg is sajnálja a bokrot, ha nincsenek meglocsolva :-)

2013. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!