Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá, hogy állva...

Hogy vegyem rá, hogy állva pisiljen?

Figyelt kérdés
5 éves nagyfiam van, és csak ulve hajlando, semmi trukk nem jon be, elutasítja. Nekem általában mindegy, akkor gond igazán, ha valahol kint vagyunk, természetben....meg hát elég nagy már hozzá...
2013. jan. 21. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van férfi a családban?


Ha igen, ő hogyan pisil? Állva vagy ülve? Mert ha állva, akkor nem is értem, hogy miért nem akar a fiad állva pisilni...

Óvónők mit mondanak? Az ovistársak hogy csinálják?

2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj a leendő feleségére is, és adj hálát az égnek, hogy sikerült olyan pasit szülnöd, aki ülve is hajlandó. Hogy én mit nem adnék érte, ha a családunkban a fiúk ülve pisilnének...
2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésedre sajnos nem tudom a választ, mi még pelusozunk. De nemrég olvastam, hogy sokkal egészségesebb lenne a férfiaknak is ülve a vizelet ürítés, mert ebben a pozícióban tud tökéletesen kiürülni a hólyag, és nem pang a vizelet. Cseppnyi vigasz talán...
2013. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

2-es

Nem értelek. Nem láttad még a kisfiad arcát, amikor büszkén odaáll a fához/wc-hez és céloz...?


Minden fiú kőkemény fallokrata, akiket büszkeséggel és boldogsággal tölt el már maga a "beállás" is...

Ha egy kisfiú nem így áll hozzá a saját fütyijéhez, ott valami van a háttérben (szorongás, rossz emlék, félelem, túlzott anyai kötődés-anyának megfelelni vágyás)

2013. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

érdekes


az oviban pl a fiuk is ülve pisilnek

legalábbis a miénkben 3 évesen még szanaszét megy és hát nem éppen gusztusos ha utána egy kislány ráül


pl a fiam is jobban szeret ülve pisilni pedig 8 éves már :-)


szerintem semmi baj nincs ezzel

2013. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy mindegyikre válaszolok. Nem vagyok megszállottja a témának, csak most íráskényszerem van.


Ovi. Mi eddig két ovit jártunk és mindkettőben külön voltak a fiú és a lánywc-k. Sőt, még az is ugyanaz volt, hogy a két közelebbi volt a lányoké és csak egy, a távolabbi a fiúké...

...és hogy ne off. legyek: a fiúk, különösen, hogy nekik csak egy jutott, simán bementek egyszerre többen is a kisfüggöny mögé és körülállták...

2013. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös vok


nálunk 2 csoportnak volt 1 fürdője benne 5 wc

vegyesen használták a fiúk lányok nem volt olyan h ez lány ez fiú wc:-)

2013. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Köszönet a pontozóbrigádnak. Nyilván egyszerűbb lehúzni 0%-ra, mint belegondolni, hogy talán nem úgy van jól, ahogy ti vélitek...

Ha jólesik lepontozni, hát tessék csak, ettől lesztek aztán hűdenagyfeministák...

2013. jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy tudom, hogy jobb az, ha ülve pisil.
2013. jan. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 female_superiority válasza:
Örülj neki! Lehet, hogy fiúnak született, de még nincs teljesen veszve, ha ezt akarja! Leaglább részben közülünk való. :-)
2013. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!