Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A körzetes óvodába is be kell...

A körzetes óvodába is be kell íratni, ha én nem abba akarom járatni? Vagy majd simán átirányítják esetleg a körzetesbe? Mindkét szülő kell a beiratkozáshoz?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

oda menj, ahová járatni szeretnéd

úgyis több ovit kell megjelölni, ha nincs hely a kiválasztottban, a körzetesbe fogják elhelyezni

nálunk kell mind a két szülő, de lehet, hogy ez intézményenként változik

2013. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moneszku79 válasza:
Szia!Nálunk úgy van hogy a központi oviba be kell menni és ott beiratkozni és berakják valamelyik oviba.de én mondtam nekik egy konkrét ovit hogy hova szeretném járatni a lányom és figyelembe vették a kérésem és fel is vették oda ahová kértem.rendesek voltak.nálunk ahol mi alkunk nem kell mind a 2 szülő elég az egyik.
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abba kell beíratni ahová szeretnéd, hogy járjon. Ha nem akarsz másik ovit, akkor nem jelölsz be többet, ha nem veszik fel lehet fellebbezni, de akkor nem biztos, hogy oda kerül ahova írattad. Nálunk egy szülő kellett és nem kellett vinni a gyereket sem. /19.ker/
2013. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is elég egy szülö,de nekem azt mondta az óvodavezető hogy mindenkép be kell írnom mégegyett mert ha nincs hely akor a másik oviba küldik át ,pedig én a körzetesbe íratam be és még igy sem biztos a helye ,írasd be a neked szimpatikus oviba ,de ne csodálkoz ha át küldik a körzetesbe ,fellebezni lehet de nem biztos hogy érdemes .
2013. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Óvodánkon kívül gyermekének felvételi kérelmét mely intézményekbe nyújtotta még

be?" Ide kell beírni második lehetőséget? Valóban be kell menni oda is és beíratni? Teljes káosz van már a fejemben a túl sok infótól.:(

2013. máj. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!