Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tennél e jelentést arról a...

Tennél e jelentést arról a gyámügynek, ha láttnád, hogy egyik ismerősöd aki örökbefogadta a gyerekét csúnyán rákiabált a gyerekre, gyámügyhöz forduljak?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy ilyen esetben azonnal elveszik a gyereket .
2013. máj. 8. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Te nem vagy normális...
2013. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat kiabálok a gyerekeimmel , de ez nem jelenti azt hogy nem szeretem őket, az ember hirtelen felkapja a vizet , vagy esetleg megijed és ezért kiált rá a gyerekre . Attol még , hogy valaki kiabál a gyerekkel , még lehet jo szülő. Lehet , hogy hasonlo esetben te is kiabáltál volna vele , nem tudhatod előre. Én is ezerszer megfogadtam amig nem volt gyerekem , hogy a legjobb anya leszek és soka nem fogok vesekedni a gyerekkel , de nem igy történt . Ne itélj el másokat ,különösen akkor ha nem is tudod , hogy mi történt.
2013. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pszichológust keress, mert ha ilyen vagy, neked tényleg nem való gyerek. Komolyan mondom, bántó szándék nélkül.


Elkerülhetetlen, hogy az ember kiabáljon a gyerekkel. Lehet bárki bármilyen türelmes, minden türelemnek van határa. Nem tudom, hogy te mit tennél, ha pl. a gyerek futna az úttest felé, te meg épp hogy elkapod.... Biztos nem simogatnád meg, hogy de ügyesen futsz...

Nekem van 4. 12 éves, 2 éves és 5 hónapos ikrek. Először én is szépen beszélek, de ha pl. 3-szor elmondom a nagynak, hogy tegyen rendet a szobájában, és még mindig a TV előtt fekszik, akkor már felemelem a hangom rendesen.


Vagy ha a kicsi kiszökik, és elbújik, és meg keresem, és nincs meg, hát őt is leteremtem rendesen, hogy mit gondol. Ha ezért valaki szólna a gyámügynek, hogy néha kiabálok.... Akkor minden nap jönnének...

Na, ha már most valaki bem

2013. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy komolyan gondolod-e, hogy te sosem fogsz a sajátoddal kiabálni? Mindig birkatürelmed lesz? hahaha

Hidd el, mindegy, hogy örökbefogadott gyerek vagy saját, akit te szültél, a gyereket az is akarta tiszta szívből, akinek összejött a terhesség, mégis sokszor ráüvölt ám. Tényleg látszik, hogy fogalmad sincs a gyerekekről. Én is azt hittem ám, amíg nem voltak gyerekeim, hogy minden olyan rózsaszín és egy csúnya szavam nem lesz rájuk, de ez nem így lett...a hajam hullik néha tőlük, de ettől még őket szeretem a világon a legjobban és gondoskodom róluk. Bár szerinted akkor én csődöt mondtam, mert sokszor elfogy a türelmem...

2013. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért kiabál vele, mert nevelni próbálja, és mivel még nem volt gyermeked- de én drukkolok, hogy legyen- de sokszor van bizony, hogy egy kisgyereknél nem hat, az szépen dallamosan a fülébe suttogod : Ejnye drága kicsi fiam, mondtam, hogy azt nem szabad.

Én is kiabálok sokszor a gyerekeimmel, de nem azért mert rossz anya vagyok, hanem azért, mert igenis próbálom felállítani azokat a bizonyos korlátokat, mert ez a szülő dolga, ők meg igenis próbálnak ellenállni ennek- de nekik meg ez a dolguk!

Hidd el, hogy a gyereknevelés igen nehéz feladat, és ne ítélkezz addig, amig nem csináltad!!!

Persze ha üti veri a gyereket, akkor akár örökbefogadott, akár saját, jelentsd fel, de egy kiabálásért...

2013. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, te beteg vagy. Minden szülővel előfordult már szerintem, hogy mérgében rákiabált a gyerekére, mert nem úgy viselkedett ahogyan kellett volna, vagy anyukánál elszakadt a cérna. Ettől még szeretik a gyereket. Azért az vicces lenne, ha azért mert valaki rákiabál a gyerekre, rögtön elvennék tőle. Ennél nagyobb tragédiák is történnek kisgyerekekkel és mégsem veszik el őket. Meg mivel tudnád bizonyítani? Felvetted kamerára?
2013. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de attól hogy örökbe fogadott attól még ugyanugy ember maradt emberi tűrőképességgel. honnan tudod mivel hozta ki a sodrából? lehet Te is így viselkedtél volna. sajnálom hogy neked még nem jött össze az örökbe fogadás de ne legyen benned ennyi rossz indulat emiatt.
2013. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Te idióta vagy, és ha rákiabált? És ha ráüt a fenekére,mert a gyerek kiszaladt az útra és épphogy megfogta? És ha ráütött a kezére mert a konnektorba nyúlkált a és nem fogta fel 20szorra sem hogy nem szabad?Hogy jössz te ahhoz,hogy rá küld valakire a gyámügyet,mert neveli a gyerekét??A gyereknevelés nem abból áll,hogy kicsi utyi-putyim nem szabad,ejnye-bejnye.Valamelyik gyereknél fel kell emelni a hangod vagy kell néha egy legyintés,nem minden gyerek angyal.Basszus komolyan nevetséges,és szánalmas,amit művelsz azért mert te nem tudsz teherbe esni másnak se legyen jó.nem tudsz te semmit a gyereknevelésről,az ilyenektől mint te mentsen meg az ég!
2013. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 zabmester ***** válasza:
100%

És most hogy jön az ide, hogy örökbe fogadott gyerekről van szó? Ha saját lenne, az mindegy lenne?


"Én úgy tudom,hogy ilyen esetben azonnal elveszik a gyereket ."

Nagyon rosszul tudod.

2013. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Friss kérdés, olvass bele. Anyuka kiabált a gyerekkel.


És akkor most mi van? Rohanni kellene a gyámügyre???????????????????


Ilyen a gyereknevelés, amit a kérdező leírt a kérdésében.

2013. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!