Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tennél e jelentést arról a...

Tennél e jelentést arról a gyámügynek, ha láttnád, hogy egyik ismerősöd aki örökbefogadta a gyerekét csúnyán rákiabált a gyerekre, gyámügyhöz forduljak?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy ilyen esetben azonnal elveszik a gyereket .
2013. máj. 8. 09:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj a gyámügyre, és majd ott a képedbe nevetnek, amiért ilyennel raboltad az idejüket...

Attól, hogy örökbe fogadták, még embert kell belőle nevelni, és ehhez bizony néha még kiabálni is kell, ha rosszat csinál!

2013. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ennyiből ne ítélkezz! Nem láttad, nem hallottad, hogy mi volt az előzménye, mennyi volt az előzménye, amire a nevelőszülő már kiabálással válaszolt. Szerintem nem találsz égen-földön olyan szülőt, aki még soha nem kiabált a gyerekével. 5 éves kislány anyukája.
2013. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi van ma a kicsivel?
2014. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!