Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodában eleve az apa számit...

Óvodában eleve az apa számit a gondviselőnek? Automatikusan őt értesitik mindenről?!

Figyelt kérdés
Beirattam kisfiamat az oviba,kitöltöttem a jelentkezési lapot, a kérdőiven az apa adatai voltak az első helyen,aztán az anyáé, kitöltöttem végig, apának eleve más a bejelentett lakcime,mint nekem meg a gyereknek,(amúgy nem lakunk együtt), erre kijön a papir az óvodától az apa nevére de az én meg a gyerek lakcimére,hogy felvették, és a gondviselőnek az apát irták! Ezt mindenkinél igy irják?? Mert mi külön lakunk és én nevelem a gyereket,és nem az apa,őt csak beirtam,mert a kérdőiv kérte,de most igy mi van??!!
2013. máj. 9. 14:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem írja az át az ovi, nem is írhatja. Nálunk pl elmondtak az ismerkedo szuloin, hogy amennyiben nincs jogerős bírósági ítélet az ellenkezőjéről, mindkét szülőnek kötelesek kiadni a gyereket.
2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!