Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák segítség! Milyen...

Anyukák segítség! Milyen játékot vennétek egy 19 hónapos fiúnak?

Figyelt kérdés

Vendégségbe megyünk, de nem nagyon tudom hogy minek örülne egy ilyen korú kisfiú, nincs gyerekem és a közelemben sincs sajnos.Próbáltam utánanézni neten, de atya úristen elvesztem!:)

Kérlek titeket anyukák segítsetek!

Mindenképp valami olyasmit szeretnék venni neki ami fejlesztő és szórakoztató is egyben meg ugye modern.A játékboltban ahol voltam ott az eladó néni mindenképp egy pöttyös labdát akart eladni nekem, persze szuper ajándék az is de gondolom van már neki és én valami mostani,újdonságra gondoltam, ami "menő".

Nagyon köszönöm előre is!


2013. máj. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos, ami neki mostanában nagyon bejön az autók, a homokozás, a motorozás, a pancsolás. Szerintem mindenképpen valami szabadtérre való játékot vegyél. Pl homokozószett.
2013. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami építőjáték mellett voksolnék. Árban, méretben, darabszámban tuti találsz kedvedre valót. Szerintem egy kisfiúnak nem lehet elég építőkockája.

Se a barátnőm gyereke kb. ilyen korban kattant rá a barkácseszközökre. Fúró, kalapács, fűrész.

Ilyesmi: [link]

2013. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a homokozószettre adnám le a voksomat, vagy egy picit nagyobb (tehát nem egy tenyérnyi méretűre gondolok) vízi pisztolyra, az én 19.hónaposom imádja, vagy egy ilyen felfújható pancsiztatót.. ilyeneket :)
2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Még a játszósátrát is imádja a fiam, és építeni is szeret, jól írja második, ez is jó ötlet :).
2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kismotoooooor!!!!!! :) minden gyerek imádja!
2013. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!