Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz evő másfél évesnek...

Rossz evő másfél évesnek étvágyjavító?

Figyelt kérdés

Amúgy is rossz evő 18 hónapos kislányom múlt héten átesett egy hányásos, hasmenéses víruson. Szerencsére gyorsan (szinte 24 óra alatt) lezajlott, de azóta még annyit sem hajlandó enni mint előtte, sőőőőt: amiket aznap evett Sütőtök, kukó, keksz, virsli), egyáltalán nem hajlandó megenni, csak tekeri a fejét, hogy nem kér.

Mint írtam, alapvetően is borzasztó evő (9kg), szeretnék valami étvágyjavítót adni Neki. Ötletek? Tapasztalatok?


Előre is köszönöm!


Szép napot Mindenkinek! :)


2013. máj. 15. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit adhatsz neki az probiotikum.

Ezen kívül felesleges bármit is. Majd vissza jön az étvágya.

Lányom is 9 kg volt másfél évesen és nem gondolom, hogy rossz evö volt. Volt hogy egy étkezésre csak néhány kanállal evett de evett,és ennyi elég is ha neki így van.

2013. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet adtam az 1 éves lányomnak tavaly, 1 évesen volt 7,5 kg. 10 hónaposan egy rotán estünk át, sokat fogyott. Béres cseppet adtam neki, C-vitaminnal, nagyon jó étvágya lett tőle, persze nem rögtön, olyan jó 1-1,5 hónappal azután, hogy elkezdtük szedni.
2013. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok mozgás a jólevegőn.

Nem kell erőltetni az evést. Ha sok gyümölcsöt eszik, akkor nem lesz baj. Ha lehet, minden nap egyen meg egy almát.

A széklete rendben van?

2013. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!