Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha csak kicsit van letapadva...

Ha csak kicsit van letapadva a kukija a kisfiamnak ezzel mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ,hogy a doki felír valami krémet,volt ezzel már tapaszalotok?
2009. okt. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
MEnnyi idos a babad? Nekunk a 6 honapos dokivizitnel az orvos egyszeruen csak lerantotta es kesz. A fiam csak pislogott, de ennyi. 2 napig egy kicsit verezgetett, de nem nagyon. Azota minden nap furdes utan lehuzzuk neki ovatosan, hogy nehogy visszatapadjon.
2009. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18hós,és születésétől kezdve húzogatjuk...:-(
2009. okt. 2. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probélma, 15 hónapos és most kell menni urológushoz. Evileg az ad rá krémet amivel kezelni kell, és van egy határídő, ha akkor se lesz jobb akkor megműtik. De konkrétabbat majd csak kedden tudok mondani, mivel akkora van időpontunk.
2009. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi voltunk közbe dokinál és azt mondta ez nagyon minimális letapadás és nem bántotta...sőt inkább még megdicsérte hogy milyen jól alakul neki.
2009. okt. 2. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is engedd,hogy piszkálják.Elmondom Neked,hogy az és fiamnak is mindíg csak egy kicsit volt letapadva.Állandóan húzgálták/kb évente 2x/,a Védőnő,a gyerekorvos,2x sebész,mégis mindíg újra visszatapadt,hiába húzgáltuk lelkiismeretesen.Műtétet nem igényelt,mert csak minimális volt,és egy kis rántásra felhúzható volt.A krémet nekem nem ajánlották,azt mondták,hogy nem sok haszna van.

Nos 1 hónapja csináltattam meg neki,remélem utóljára,mivel most ment elsőbe.

A mai eszemmel,nem engedném,hogy állandóan huzigálják,neki,inkább jobb lett volna,ha csak 1x csinálják meg idősebb korban,de akkor már véglegesen.

2009. okt. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és az elsős fiad hogyan tűrte a dolgot? mármint hogy visza húztad?

mert az én fiamat mikor még volt ilyesfajta próblámánk egy egész kosárcsapatnak kellet lefogni

2009. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem én húztam vissza,hanem a Védőnő.Nekem nem engedte volna...

De meglepően jól viselte,igaz azt hitte,hogy csak megnézi,mire észbe kapott,már fenn is volt a bőröcske.

Pedig mondtam,hogy majd felhúzzák de természetesen akkor sem figyelt arra amit mondok Neki.:)

2009. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!