Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy gyerek márkás ruhában van a játszótéren? Megszóljátok? Nagyzolásnak, rongyrázásnak tartjátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is van márkás kiskabát, nadrág, póló, amiben játszótérre megyünk, de az csak oda való.. használtan vettük neki, itthon is nyűtte, senki nem szólt semmit, miért is kellene?? Aki megteheti, vigye márkás ruhába a játszóra. Miért szólnám meg??? Rongyrázás? Bababörzén vettem, szóval nem rongyrázás..
2013. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyáltalán nem tartom rongyrázásnak. A lányomnak is nagyon sok "márkás" ruhája van, amit szinte újan vettünk a turiból pár száz forintért. Én szoktam ilyeneket ráadni gyakran, ha megyünk játszótérre, mert általában ilyenkor postára, boltba is megyünk. Ha homokos lesz, azt meg úgyis ki lehet mosni.
2013. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán figyelem és tudom, hogy melyek lehetnek a márkás ruhák. Meg azt sem tudom, hogy igazából manapság mi számít márkásnak. Mi is kapunk/veszünk márkásnak mondott ruhákat, de nem érdekel, hogy ki mit ad a gyerekére.
2013. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene megszólni? Nem az én dolgom, hogy ki mit ad a gyerekre. Ha az illető gyémántkarkötőben viszi ki játszani, az is az ő dolga. Megengedheti magának, akkor tegye.

Ilyesmit megszólni szerintem szimplán irigység.

2013. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor se rongyrázás, ha boltban vette a szülő teljes áron.

Mindenki olyan ruhát ad a gyerekére, amilyet megengedhet magának. Ha valakinek másfél milla a havi jövedelme, amiből nem gond pártízezret a gyerekruhákra költeni, akkor miért ne adja neki a legjobbat?

Én például képtelen vagyok turiba menni, tömegiszonyom van, a turi meg zsúfolt és általában tömegnyomor van. Inkább megveszem a drágább ruhát, legalább tuti lesz méret is abból, ami tetszik..

2013. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Én is rendes ruhában járatom a gyerekem,sosem adok rá szakadt,foltos,nyúlott,kopott,kifakult,bolyhos ruhát,lehet,hogy a Hádában vettem,lehet újonnan vettem,lehet örököltük a kisöcsémtől H&M,Marks and Spencer,Vögele,C&A,Disney,Nike,Next,George stb.Nem tudom miért kéne leszólni..
2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólom meg,mert semmi közöm hozzá,és nem is érdekel.Mellesleg nem szoktam nézegetni a ruhás címkéket,hogy kinek-milyen.Az már más,ha a viselkedésben az anyukának meglátszik.Nagyzol,menőzik,lebecsül másokat,ezt nem szívlelem,de akkor sem beszélem ki,legfeljebb nem keresem a társaságát.
2013. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekel különösebben. Lehet, hogy ami nekem márkásnak számít, mert bevált, másnak nem márka, mert jóval drágább ruhákat megvesz, hiszen márka és márka között is nagy a különbség. Elismerem, ha valamelyik ruha tetszik, csinos, de ennyi.
2013. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Én fiam csak jó minsőgéű márkás rucikban jár, nem vásárolok turiban, ez miért lenne probléma. Teljesen normális dolog. Igen azt nézem meg aki nagyon szakadt.
2013. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem szólom meg, mivel semmi közöm hozzá, hogy anyuka mibe öltözteti a gyerekét. Végülis ő mossa. Akkor nyitnám ki a számat, ha mondjuk ez az anyuka az én gyerekem ruházatát fikázná, főleg úgy, hogy tudom, nem jár szakadt, kopott dolgokba a lányom.
2013. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!